Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk, Ha nagyon szűk vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Ha nagyon szűk vagyok, hogy fogjátok bedugni nekem?

Figyelt kérdés
az 1 új is nagyon nehezen megy be...szinte nem is.
2017. júl. 18. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Az enyémet sehogy mert 4 ujj kell minimum olyan vastag.
2017. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Jó eséllyel sehogy nem fogom bedugni neked. Nekem volt olyan barátnőm, akivel nem jött össze a szex hónapokig, mert nem fértem be. Aztán feladtuk.
2017. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok előjátékkal és türelemmel próbálkoznék.
2017. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Most ez rossz kategóriában van?


#2 Ne már,hogy olyan vastag a farkad,hogy nem tudtad a barátnődnek berakni..Szerintem ott az előjáték hosszával volt a probléma vagy a csaj túlparázta.

2017. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Én sehogy, de a vazelines Sztojka Nintendó lazán betolja neked.
2017. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ujj*
2017. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: nincsenek extra méreteim, a csaj volt iszonyú szűk. Lehet, hogy ráparázott, de elég sok mindennel próbálkoztunk. Így utólag nekem is hihetetlen egyébként, nem értem, miért nem sikerült.
2017. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kerdezo! Nincs ok aggodalomra, hiszen a baratnom, akivel lassan egy eve jottunk ossze, eleinte olyan szuk volt mint te. Eletebe nem masztizott, csak csikloizgatast probalta. En jartam benne eloszor, jobban mondva az ujjam. Eleinte egy ujjal csinaltam, neha neha fajt neki, de egy ido utan tagult szepen a nyilas. Most mar ott tartunk, hogy SZINTE fajdalom nelkul tudunk szexelni, pedig o olyan szuk volt, hogy az valami nagyon durva. Ugyh nincs gaz, csak sikosito, gyakorlas, es turelem kerdese..:)
2017. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
"hogy fogjátok bedugni nekem?" Nem tudom hányunkra számítasz egyszerre, de az biztos, hogy az újdonság erejével fog hatni! Mindenesetre, ha ez az álmod, hogy egyszerre 3-4 fiú kényeztessen, akkor elég sok kéz ingere fog egyszerre érni, alaposan benedvesedsz, és akkor könnyedén fogjuk bedugni
2017. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9! A kérdező fiú, mivel ez a homoszexuális kategória kérdése..
2017. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!