Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a melegekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a melegekről?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

#10-es vagyok meg kiegeszitenem.

Ha a Pride-ra gondoltal akkorse sokkal jogosabb mivel az 1evben egyszer van, es iden alig volt olyan aki nem nornalisan oltozott. Es hat lattam mar buszon gyakorlatilag dugo hetero part de meleget erdekes modon meg sose. Azt ne hidd h a heterok kozott nincs olyan mint nehany Pride-os meleg, csak a media sokkal jobban foglalkozik ezzel mert megy az izmos gyuloletkeltes. Raadasul az h valaki igy viselkedik nem azert van mert meleg hanem mert ilyen ember,heterok kozt is akad boven,ez nem minositi le a melegeket, ez az adott embert minositi aki csinalja.

2017. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

#2. "Természetellenes,"biológiai ugar". Nem több mint egy betegség, mint pl. a nátha. Csak utóbbi gyógyítható, a másik nem."


A kérdésre válaszoltál, egyébként azt is furcsállom, hogy ki kíváncsi az ilyen homofób csőcselékre mint te. Amíg ti a nőiteket dgjátok és hallgatjátok a pofázásukat mert megjön nekik havonta egyszer több napig az agyatokra megy, addig a melegeknek nincs bajuk ezzel, mert nem menstruálnak! Amúgy akkora fszság amit írtál. Méghogy betegség, viccnek is rossz. Középkori gondolkodásmódú proletár gyász, csak mert te elhiszed a többi homofóbnak, hogy minden meleg nőies, vagy annak akar kinézni, ez rhadtul nem így van, mert nagyon sok olyan meleg van, akiről meg sem mondanád, hogy az. Senki se kíváncsi rád, és nem fogom elolvasni amit erre reagálsz, mert annyira nem érdekel a véleményed. A kérdésre válaszolva: A melegek jobb emberek, mint a heterók nagy része, sajnos ez így van, mert sok az idióta.

2017. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az a véleményem róluk, mint a nem melegekről vagyis semmi. :D De most komolyan, kit érdekel , hogy ki kibe szerelmes, kivel él együtt és hogy egy családban mondjuk két anyuka vagy két apuka van? Egyszerűen nem értem, hogy miért kell bárkit is megkülönböztetni emiatt? A saját szüleimnek nem bírom elmagyarázni, hogy attól, hogy léteznek olyan emberek, akik a saját nemükhöz vonzódnak, attól nem fogják megfertőzni a többi embert vagy megölni őket vagy mit tudom én, mire számítanak... Kinek ártanak a melegek????
2017. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%

#12

Ha senki sem kíváncsi rá, hogyhogy téged így felhúztak vele? Mivel cáfolod azt, amiket írtál? "Hülyeség", "középkor", "konzervatív". Rádragadt ez a pár ócsároló kifejezés a hasonló értelmiségi szintű emberektől, mint amilyen te vagy, de nem igazán van összefüggés abban, amit írsz, csak dobálózol olyan dolgokkal, amelyekkel magad sem vagy tisztában.

2017. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor en cafolok ervekkel azt senki se veszi eszre soha:( mindig csak azokat amibe bele lehet kotni.. Jaj hihetetlen h eddig kepesvolt eletbenmaradni az emberiseg ilyen hozzaallassal:D
2017. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Dióhéjban annyi a véleményem, hogy semmi sem természetesebb két ember szereteten, törődésen, kölcsönös elfogadáson alapuló kapcsolatánál, teljesen mindegy, hogy ellenkező vagy azonos neműekről beszélünk. Mindenki megérdemli, hogy ezt egyszer megtapasztalhassa, és meg is élhesse.
2017. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
12-es :) te okoska ki mondta neked hogy véleményezd a válaszom :) ha tudnál olvasni akkor Látnád hogy nem a választ kell èrtelmezni hanem a véleményed kell leírnod a kérdésről ;) 😂 na de Hát mindegy nem mindenkinek mehet :)
2017. júl. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
A melegekről semmi, van több meleg ismerősöm is. Nekem kifejezetten azokkal van bajom, akik az utcán is teszik magukat, illegnek billegne, nyávognak (igen, a hím melegekről beszélek). De leginkább azokkal, akik mennek felvonulgatni. Senki ne bántsa őket, fogadják el őket, de azért kivonulnak az utcára, hogy megmutassák mekkora retardáltak(a szexualitásuktól teljesen függetlenűl) aztán csodálkoznak, hogy minden meleget gyökérnek tartanak miattuk, így aztán mint írtam, n3m csak maguknak kavarják a szart, hanem az összes többinek is.
2017. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Abszolúte semmi. Alapvetően nagyon kevés ember érdekel úgy igázán, és ha már sikerült olyan közel kerülnie valakinek hozzám, hogy érdekeljen, akkor már olyan mindegy, hogy milyen a szexuális beállítottsága.
2017. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs velük semmi bajom. Jó lenne egy ilyen barát, kikérdezném az biztos:) N
2017. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!