Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezt miért csinálhatja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos, de azért fura... :D

Szóval most, hogy nyár van, ugye otthon nincs rajtam póló. :D

A kedves párom pedig valamiért ráizgult a hasamra és a csontjaimra. :DDD

Szóval... Ilyen traktorpupillákkal bökdösi a hasamat az ujjaival, közben meg gügyög. :DDD

A csontjaimat is elég gyakran tapizza, különösen a kulcscsontomat és a bordáimat. :D

Oké, hogy orvostanhallgató, de azért ennyire izgulni testrészekre... :D


Így végigolvasva, szerintem a mentális egészség kategóriába talán jobban beillik ez a kérdés. :D

24/aktív


2017. júl. 11. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, ha nem lenne rajtad póló én mást tennék...
2017. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csinál ő mást is. :D

Csak az vagy

1) elképesztően beteg és inkább nem írom le. :DD

vagy

2) Kis huncut a drágám. :P



Jaaaj, a hülyeségek megelőzése érdekében: nem fog beindulni a betegeire, onkológus lesz, nem túl izgató.

2017. júl. 11. 10:43
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Felfogtuk a parod orvos lesz, a te hasad meg lapos v kockas, aranyos par vagytok es jo nektek okeee

De milenne ha esetleg attol kerdezned meg h miert csinal valamit, aki csinalja..? Nem? Neeeem mert az tul logikus lenne...

2017. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de egem a zuzajat kis cukor.
2017. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nagyon cuki :D
2017. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán szeret és szexinek tart, kedves aranyos a párod. Én sembírnám ki, hogy ha a párom félmeztelen szaladgálna tutti ez lennék én is mind ő.
2017. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a #6. válaszolónak. Mert pl. velem is ez van, csak úgy kezdődik, hogy bökdös én utána vagy megbökdösöm, vagy megcsikizem, utána jön egy csók és a 18+ -os részek. Vagy pont fordítva, hogy én kezdem el bökdösni, stb.
2017. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a némi túlcsordulástól eltekintve azért aranyos kis bejegyzés ez, jó volt olvasni.
2017. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehh èn is ezt szoktam csinálni páromal! ^^" ha meg láttom hogy nincs rajta poló oda pattanok és el kezdem basztatolni a has szőrét vagy puszilgatom/harapdálom a hasát és amit nagyon utál szegény az az mikor a cuci bimbijét csesztetem neki valahogy nem jönn be meg szegénykémnek tölcsérmelkhasa van (aki nem tudja mi az olvason utána) de nem súlyos csak botoxal lehetne fel tölteni de azt meg se én se ő nem érzi szükségesnek így azt a kis be süpedést szoktam piszkálgatni! -w- párodnak ajánlóm a csbcs-t xd én reggel szoktam hètvégén párom konyhában áll alsóba én ki rongyolok meg csavarom ő fel sziszen és már mehet is a kergetés xd


19/F/P

2017. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kannibál vagy szervkereskedő. Menekülj!
2017. júl. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!