Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszünk még egy pár? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszünk még egy pár? Miért csinálhatja ezeket?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel se veled se nèlküled a kapcsolatunk.Hónapok elteltèvel egyszer csak kèrte hogy találkozunk.Már az elejèn szorosan magához őlelt de egyèb közeledèst nem tett felèm.

Tudja hogy mit èrzek íránta mèg is mindig a barátsággal jön amit ugy èrzek nekem nem menne.

Azt mondja fontos vagyok neki de ballagás szallagavatora se hívott el csak megemlítette hogy lesz.Azt mondja van valakije mèg is folyton nekem panaszkodik ès ah beszèlgettünk nem az jött le h bárkije is lenne.Van hogy becèzget pl : èlet,baba.

Nem is tudom egyszer huzz magahoz máskor meg ellök.Èn kèrtem talit valami indokkal kètszer is kihátrált hogy ezèrt ès ezèrt nem èrá.

Ugy èrzem hogy a kettönk kapcsolata meg állt meg akadt egy bizonyos szintnèl.

Sok a kètej bennem pl: ha szeret mièrt nem jár velemha fontos vagyok neki mièrt nem keres ha eltünök meg ehez hasonlok.

Nekem fontos a lány ès szeretnèm ezt rendezni egy olyan megoldást találni h mindkettőnknek jó legyen.

Most ott vagyunk hogy 1 hete nem beszèlünk pont ezek miadt.

Ami bevallom nagyon rossz.


2016. ápr. 26. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

tipikus luzer vagy

Berakott a barátzonájába és azért neked panaszkodik medrt a palija nem hallgatja meg a hisztijét, te meg képes vagy rommá alázni magad csak hogy vele lehess... Fogadd el sosem lesztek egy pár, te csak egy pótkerék vagy...

2016. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Utálatosan hangzik, de azt hiszem az elsőnek igaza van.

Nem érez többet barátságnál, szerintem se. Az is lehet, hogy taszítja az, hogy számodra nem közömbös. Sajna ez ilyen. Túl kell lépned rajta.

2016. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szokjatok már rá légyszi arra, hogy csekkoljátok a kategóriát.
2016. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Tisztában vagyok a kategóriával, különben nem válaszoltam volna, köszi. Nem értek a hetero párkapcsolatokhoz.

2016. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as! Ez párkapcsolati téma, gyakorlatilag nem oszt nem szoroz hogy hetero vagy leszbikus párkapcsolatról van szó.

Elsőnek szerintem is igaza van.

2016. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!