Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nógrád megyében miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nógrád megyében miért ilyen nehéz melegeket találni?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban élek vidéken, és azt vettem észre, hogy itt nagyon nehéz bármit is találni. Most nem tudom, vagy nincsenek itt melegek, vagy ennyire rejtőzködnek vagy nem tudom. :/ Még társkereső oldalakon sincsenek Nógrád megyéből emberek. Szerintetek?

2017. júl. 3. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Falun mindig nehéz haver...
2017. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KinkyBoy: hát igen, tapasztalom sajnos. :(
2017. júl. 3. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehéz. Az én exem is Nógrád-megyében lakott (én pedig Borsodban), s elég sok melegről tudtunk. Úgyhogy nem nehéz, csak keresgélni kell.
2017. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
89%
Nem nehéz, én is falun lakom Nógrád megyében kapásból 5-6 ismerős van aki bi vagy meleg talizhatunk is. Ugyhogy nem nehéz és még nem is a fiatalabb korosztály vagyok 38. Ha gondolod írhatsz priviben , hátha tudunk segiteni.
2017. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!