Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeket miért ítélik el?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeket miért ítélik el? Miért nem szeretik? Mi a bajuk az embereknek velük? Semmivel sem másabbak mint bárki más, csak mást szeretnek csinálni az ágyban. és mégis.

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mert korlátoltak , nem tudnak elfogadni semmit ami egy kicsit is más mint ők maguk.
2017. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez visszafelé is igaz, mert vannak melegek akik azért kűzdenek hogy eldogadják őket, viszont ők degeneráltnak meg betegnek titulálnak egy infantilist, pelenka kedvelő fiút, és ezt pont egy meleg ember...
2017. jún. 25. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Én speciel nem ítélem el őket, de azt igen, ha paradéznak...miért nem lehet ezt " csendben" csinálni. Az ő saját, személyes és MAGÁN ügyük, mint bárkinek a saját szexualitása...
2017. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Fujj, azért nem minden meleg ilyen.
2017. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Arrol nemis beszelve h az ilyenek hetero kiadasban sokszor tobben vannak.. Eleg bekapcsolni a tv2-t v az RTL-t mikor akarmelyik "valosag"show megy...
2017. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert mások, mint ők. Sok pasi rendesen FÉL attól, ha egy meleg férfi van a közelében, mert azt hiszi, hogy úgy elkezd majd nyomulni rá a meleg, mint ahogy ő nyomul a nőkre.

Meg persze ott vannak a álszent homofóbok, akiknek persze addig nincs bajuk addig a melegséggel, amíg a melegek soha a büdös életben nem adnak magukról életjelet, mert "a szexualitás mindenki magánügye", de azért 10ből 9 álszent homofób simán élvezne egy olyan karnevált, ahol félmeztelen lányok rázzák magukat a férfi közönségnek.


Mindegy, a lényeg tényleg csak annyi, hogy a melegeken van egy szociális stigma, amitől kényelmetlenül érzik magukat...

2017. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
6: Valóban? Én nem vettem észre, hogy a heterok között tömegével lennének azok, akiknek mindig mindenről AZ jut eszébe, és ezzel ilyen provokatív, alpári és gátlástalan módon traktálnak másokat. Persze biztosan én nézek ritkán RTL Klubot meg Való Világot, de onnan is leginkább csak a VV Zsoltika jut eszembe, akinek központi témája volt más férfilakók péniszméretét undorító módon becsmérelni.
2017. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 már nem azért de én meleg vagyok és Gagaszar Milántól én is rosszul vagyok
2017. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!