Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik felvállalták a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik felvállalták a család előtt, hogy fogadták?

Figyelt kérdés
Szülők mérgesek voltak, vagy csalódottak, stb?
2017. jún. 30. 20:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy dolgozták fel/dolgoztatáok fel, hogy pl nem lesz gyereketek? (szerintem egy normális meleg pár nem akarhat gyereket, márcsak miatta sem, főleg két férfi)
2017. jún. 30. 20:30
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Nálam nem. Az egész család, kezdve a szülőktől, a nagyszülőkig bezárólag szó szerint sírt, hogy pont a legnehezebb időszakban nem voltak ott.

Soha nem tudom ezt meghálálni nekik.

Persze mondtam nekik, hogy én nem voltam őszinte, de a drágáimat nem lehetett meggyőzni. :)

2017. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok légyszi.
2017. jún. 30. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
#2 vagyok: 16/f
2017. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Gyorsan fel kellett nőnöm. Mondták hogy érettségi után költözzek. Fél évem volt felszedni egy fiút, akihez odacuccolhatok. Ma is vele élek. 20/f
2017. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg teljesen rendben van az, hogy legyen gyerekem.

Nagyon gáznak tartom ezt a felfogást.

Nekem amúgy jól fogadták, támogatólag.

25/f

2017. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Engem kidobtak, de végül így jártam jobban. 26/f
2017. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

#2


"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

2017. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon nem jól fogadták.

Most vagyok 32 éves, és 22 évesen mondtam el a szüleimnek. Nagyon kiborultak, főleg anyukám. Évekbe telt, mire úgyahogy elfogadta a dolgot. Ma már valamelyest enyhült a helyzet. Ha szólok hogy megyek el itthonról (tudják hogy a páromhoz megyek), akkor nem fagy meg a levegő, sőt, anyukám néha érdeklődik is a páromról. nem gyakran, csak néha. Persze személyes találkozásukról még szó sem lehet, de már ez is óriási haladás a korábbi évekhez képest.

Nálunk az is tetézte a tragédiát, hogy nincs testvérem. Könnyebb egy olyan szülőnek elfogadni, akinek több gyereke van. Ráadásul falun élünk, gondold el milyen sz**r lehet, amikor, anyummal egykorú nők dicsekednek az unokájukkal, neki pedig ezeket végig kell hallgatnia, arról meg már nem is beszélek, milyen ha kérdezgetik: a fiadnak nincs még barátnője? Jó lenne már neked is egy unoka stb.

Szóval nem egyszerű. Ez nem gondolkodásmód kérdése. Kívülállóként könnyű elfogadni valamit, de ha valaki benne van, már nem annyira.

2017. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát ezeket a válaszokat rossz volt olvasni(a szívem megszakadt)..mármint,hogy túlnyomórèszt ennyire rossz helyzetek alakulnak ki emiatt:/

Ha egyke valaki lehet picivel èrzèkenyebben èrinti a szülőket..èn se tudom mit fognak szólni..főleg ha szembesülnek azzal is,hogy szülni sose fogok max a párom(valamilyen úton módon)..:/

Azt hiszem több mint valószínű, de a 'száműzött' kategóriába fogok ènis tartozni

^^'

24LL

2017. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!