Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Undoroditonak talalja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undoroditonak talalja a baratom az uj valtozast a testemen, tul reagalja?

Figyelt kérdés

A baratom elment egy honapra ki kulfoldre dolgozni a noverehez. En addig itthon voltam egyedul a lakasunkban, kozben en is dolgoztam es skypon dumaltunk heti egyszer talan. Annyira sok volt neki a melo,hogy munka utan inkabb ledolt es pihent. Vegre haza jott es most nem is megy vissza. Ha legkozelebb megyunk akkor az majd jovore lesz, de nem mostanaban. Most majd megyunk nyaralni , utazunk ezert kellett a penz. En nem tudtam vele menni, mert vizsgaim voltak mostanaig es meg tanulnom kellett. Na szoval az van,hogy kozben valtozas tortent ami a kulsomet illeti. Csinaltam a cicimbe piercinget es tusisre nyirtam a hajamat. Egy haverom miatt csinaltam, neki is van piercinge es o jott el velem belovetni . A hajamat meg eleve leakartam mar vagatni.


Amikor szexeltunk a baratommal akkor latta meg a cicimbe a test ekszert es nem tetszik neki :/ amikor mondtam,hogy miert is rakattam be akkor meg mar kiabalt velem. Kerte,hogy szedjem ki, ez szamara taszito kicsit es szokta csokolgatni a cicimet is, de igy nem tudja, nem akarja. En meg mondtam neki,hogy benne marad. Csak dacbol mondtam, nem ragaszkodom egy ekszerhez, ha neki nem tetszik, de annyira rosszul esett,hogy emiatt duhos volt ram. Kesz csoda,hogy az uj hajam tetszett neki. Azzal nem volt gondja, de megleptem,hogy megvaltoztattam a kulsomet ennyiben.


Most fasirtban vagyunk, de komolyan haragszik ram es a haverommal probal hergelni, talan nem szandekosan, de nagyon nem ertem miert kell neki most ezert" duhongeni"olyan nyugis szokott lenni.


Raadasul ha o haragszik ram, akkor napokig feltunoen kerul es nincsen szex se, nem szivesen beszelget velem. Amig bocsanatot nem kerek, ha ez most megtortenne es eltuntetnem a piercinget akkor tudom,hogy maris minden rendben lenne. De ugy utalom ilyenkor!


Szerintetek is tulreagalja?


F/24


2017. jún. 25. 20:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%

Ennyire elképzelhetetlen, hogy valakinek ez taszító és undorító? Nekem is az, én is kiakadtam volna a dologra. Szerintem ez túl nagy és megosztó változtatás ahhoz, hogy ne kérjük ki a párunk véleményét róla.


21/F

2017. jún. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

Fúj én is rosszul vagyok ha a bimbójában van valakinek pc.

Volt egy srác akivel alkalmi adjukneki közbe derült ki, hát felöltöztettem, hazavittem kocsival és isten ádjon. Szóval utolsó, engem is taszít.

Ha neked nem fontos az a pc szerintem szedd ki, főleg, hogy őt nagyon zavarja .

2017. jún. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom már kiszedted, akkor semmi. :)

Lehet neki is ratett a sok munka egy lapattal erre az egeszre, es en megkerdeztem volna elotte ot errol, de lenyeg, hogy akkor mostmar beke es szeretet van gondolom. :)

2017. jún. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen maris szeretet es beke van, orult neki,hogy kiszedtem mindkekettot.
2017. jún. 26. 07:15
 25/28 anonim ***** válasza:
87%

Nézd... egyáltalán nem mondom azt, hogy egy párkapcsolatban betegesen alá kell rendelni magunkat a másik félnek. Sőt, az egyik legbetegebb dolognak tartom a korlátozó kapcsolatokat, ahol az egyik fél csak akkor csinálhat valamit, ha a másik megengedi. Ez nem egészséges, az tény.

Na de!

Ha már egy párkapcsolatról van szó, azért csak-csak illik megkérdezni egy-egy nagyobb változásról a másikat, hogy mit gondol róla, tetszene-e neki. A pasid tényleg egy önző agresszív b*nkó, bár a dedós viselkedés az megvan mindkettőtök részéről (rohadtul éretlenek vagytok, na...), de mennyivel egyszerűbb lett volna megkérdezni, hogy "te drágám, neked tetszene egy piercing a cickómban?" Ő erre azt mondja, hogy nem, te meg saját értékrended szerint dönthettél volna, hogy akarsz-e olyat csinálni, ami a párodnak nem tetszik, vagy inkább akkor passzolod a tervet, mivel te is tetszeni akarsz neki. Egy összeveszést elkerültetek volna.

Természetesen egy kapcsolatban fontos a kölcsönösség, tehát ha te mindenben kikéred a véleményét, ő viszont csak megy a feje után, az ugyanúgy probléma.

De szerintem az, hogy megtudakoljuk, hogy a párunk mit szeret és mit nem, meg hogy többre tartsuk a véleményét, mint egy akármelyik haver hóbortját, az alapvető (lenne).

Az pedig, hogy van, ami számára taszító, természetes dolog. Gondolom, neked sem tetszik minden. A testékszerek például számomra is taszítóak. Más meg imádja őket. Ez van, nem vagyunk egyformák, ami egyik embernek bejön, az a másiknak lehet, hogy taszító. Ha egy kapcsolatban a két félnek ugynazon dologról gyökeresen eltérő a véleménye, akkor két lehetőség van: vagy kompromisszumot kell kötni, vagy hagyni, hogy emiatt megromoljon, vagy véget érjen a kapcsolat. Mindenki maga döntse el, hogy az önkifejezés adott formája fontosabb-e, mint az, hogy a párja ne undorodjon tőle.

2017. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"azert ne legyen pc-m mert o feltekeny. Es ez jogos?"

Nem. De ha más ízlése fontosabb, mint a barátodé, azért bizony nagyon is jogos a felháborodása. De mondok valamit: nem kell vele kapcsolatban lenned. Nyugodtan szakíts, senki nem kötelez, hogy vele járj. Ennyi.


"de azert ez nem visszataszito,undorito szerintem"

Szerinted. Más szerint meg az. Értsük már meg, hogy nem vagyunk egyformák, ami az egyik embernek veszettül tetszik, attól lehet, hogy más meg undorodik. A piercing amúgy is nagyon megosztó dolog tud lenni. Van, akiket irtóra lázba hoz, és kegyetlenül szexinek tartják, mások meg egyenesen visszataszítónak. Mint mondtam: nem vagyunk egyformák. Szerintem nem kell túl nagy IQ felfogni, hogy attól, mert valami valakinek tetszik, másnak még nem biztos, hogy fog.

2017. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%

Talán inkább az váltotta ki eme indulatokat, hogy nem kérdezted meg őt róla.

Egyébként, meg nem is értem én kapásból tudom, hogy minek örülne a párom és minek nem, mert ismerem.

Vagy új párok vagytok?

2017. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Mar regota egyutt vagyunk.

Nem kerdeztem meg tole, mert annyira nem tartottam fontosnak. Oke elfogadtam,hogy nem tetszik neki a pc-m, kivettem. De amugy ha nekem elkell fogadnom,hogy szamara taszito a testekszer, akkor o miert nem tudta volna elfogadni,hogy nekem meg nagyon tetszik. Amugy amikor belovettem nem tetszett, de utana megszoktam mar par nap utan es tokjol nezett ki. Nem ertem,hogy miert nekem kell elfogadnom ezen felhaborodasat amugy..annyira taszitotta,hogy inkabb nem akart velem addig szexelni sem. Ez meg szamomra volt felhaborito, es nekem meg ez esett rosszul. Ja lehet gyerekes meg minden, de nagyon gaz volt. Elerte a celjat ki is dobtam a pc-t, 9 ezer forintot dobtam ki a kukaba. Nem baj, de megjegyeztem azert ezt. Valahogy sejtettem,hogy nem fog neki tetszeni, de amugy azt hittem,hogy megszokja majd vagy ha rajtam latja akkor szexinek tartja. Meg jo hogy nem mondja meg milyen alsot, felsot, felsot vehetek fel. A hajam szerencsere bejott neki. Kicsit olyan erzesem volt mintha csak a testem miatt akarna ezert maradjak olyan mint regen mert o csak ugy hajlando velem kufircolni, majd o eldonti h neki tetszik a testemen levo valtozas vagy nem. Rohej. Jajj nem akarok vele szakitani, szeretem. Megszoktam hogy ilyenert mar rogton ugrik.

2017. jún. 26. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!