Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Undoroditonak talalja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undoroditonak talalja a baratom az uj valtozast a testemen, tul reagalja?

Figyelt kérdés

A baratom elment egy honapra ki kulfoldre dolgozni a noverehez. En addig itthon voltam egyedul a lakasunkban, kozben en is dolgoztam es skypon dumaltunk heti egyszer talan. Annyira sok volt neki a melo,hogy munka utan inkabb ledolt es pihent. Vegre haza jott es most nem is megy vissza. Ha legkozelebb megyunk akkor az majd jovore lesz, de nem mostanaban. Most majd megyunk nyaralni , utazunk ezert kellett a penz. En nem tudtam vele menni, mert vizsgaim voltak mostanaig es meg tanulnom kellett. Na szoval az van,hogy kozben valtozas tortent ami a kulsomet illeti. Csinaltam a cicimbe piercinget es tusisre nyirtam a hajamat. Egy haverom miatt csinaltam, neki is van piercinge es o jott el velem belovetni . A hajamat meg eleve leakartam mar vagatni.


Amikor szexeltunk a baratommal akkor latta meg a cicimbe a test ekszert es nem tetszik neki :/ amikor mondtam,hogy miert is rakattam be akkor meg mar kiabalt velem. Kerte,hogy szedjem ki, ez szamara taszito kicsit es szokta csokolgatni a cicimet is, de igy nem tudja, nem akarja. En meg mondtam neki,hogy benne marad. Csak dacbol mondtam, nem ragaszkodom egy ekszerhez, ha neki nem tetszik, de annyira rosszul esett,hogy emiatt duhos volt ram. Kesz csoda,hogy az uj hajam tetszett neki. Azzal nem volt gondja, de megleptem,hogy megvaltoztattam a kulsomet ennyiben.


Most fasirtban vagyunk, de komolyan haragszik ram es a haverommal probal hergelni, talan nem szandekosan, de nagyon nem ertem miert kell neki most ezert" duhongeni"olyan nyugis szokott lenni.


Raadasul ha o haragszik ram, akkor napokig feltunoen kerul es nincsen szex se, nem szivesen beszelget velem. Amig bocsanatot nem kerek, ha ez most megtortenne es eltuntetnem a piercinget akkor tudom,hogy maris minden rendben lenne. De ugy utalom ilyenkor!


Szerintetek is tulreagalja?


F/24


2017. jún. 25. 20:22
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Undoritonak*
2017. jún. 25. 20:23
 2/28 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy en vagyok a passziv o az aktiv fel. Nem mintha nagy jelentosege lenne.
2017. jún. 25. 20:26
 3/28 anonim ***** válasza:
14%

Egyértelműen túlreagálja. Mi ebben az undorító?! Én kifejezetten szexinek találom. Imádom a piercinges, vagy kicsit "extrém" külsejű csajszikat, dehát ízlések és pofonok. Néhány pasinak nem tetszik...több marad nekem :)

19/F

2017. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ilyen változtatásokra való vágyadat lehet, célszerűbb lett volna megbeszélned vele előre.

Na meg igen, miért is csináltad?

S nem gondolod, hogy féltékeny lehet a haverod miatt?

2017. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a baj? Taszítja a pc, neked meg nem fontos. Vedd ki és legközelebb kérdezd ki a véleményét, mert valószínűleg előre tudtad volna, hogy mi tetszik neki és mi nem.
2017. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

3-as ez meleg kategoria.

Ha valaki szerint undorito hogy meleg vagyok az akkor ne latogassa ezt a kategoriat.



Sejtettem,hogy nem fog neki tetszeni, de amugy azt gondoltam majd ha az en pc-met latja akkor azt majd talan szexinek tartja.

2017. jún. 25. 20:45
 7/28 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem meno jol nezki. Regota sportolok es szalkasan, de izmos vagyok.
2017. jún. 25. 20:46
 8/28 A kérdező kommentje:
Amugy mivan? Kire lenne feltekeny a baratom??? A haveromra? O hetero es nem meleg. Most azert mert o tanacsolta vagy az o otlete volt, mert neki van pcje akkor gondoltam en is csinalok egyet. Ennyi.
2017. jún. 25. 20:49
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Úúúú bammeg nem olvastam, hogy faszi vagy XDXDXD Előző vagyok. Bocs.
2017. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
11%
Engem nem zavar, hogy meleg vagy. Csak az zavar, hogy ilyen kérdésekkel traktálod a népet. Xd
2017. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!