Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nem aggódtok amiatt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem aggódtok amiatt, hogy öreg korotokra egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, még elég fiatal. El tudtam fogadni, hogy meleg vagyok és nem is zavar különösebben, egy dolgot kivéve. Normál esetben az embernek van párja, majd gyereke és unokái. Melegként ez nekem kimarad annak ellenére, hogy boldog kapcsolatban élek. Tartok tőle, hogy mi lesz 80 évesen, illetve ha esetlegesen egyikünk 10 évvel hamarabb hal meg? Persze addigra sokt változik a világ, de alapvetően elég magányos utolsó éveknek nézünk elébe mind melegként, nem?
2017. máj. 21. 23:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha társfüggő vagy,akkor kell aggódnod:)


Én nem hiszek a hosszú távú kapcsolatban.

Kb 10-ből jó,ha 1 meleg leél valakivel egy életet..

2017. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hetero nő vagyok, remélem, nem baj, ha válaszolok. Én aggódom. Valahogy ma már nem képesek az emberek a "jóban-rosszban kitartani" dologra. Nagyon beteg volt a fiam, és akkor elhagyott a párom, oldjam meg. Nem 1-2 éves kapcsolat volt, több, mint 10 éves. És csak annyit mondott: hülyegyereket szültél.
2017. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Addig még változhat a jog és talány a jövő meleg generációjának lehetősége lesz saját gyerekeket nevelni. Csak ugye az nem kis költség lenne plusz találni egy olyan nőt, aki kihordaná a gyereked. De a legtöbb meleg ezen nem aggódik úgy veszem észre, mert nem akarnak családot, vagy a család max annyit jelent nekik, hogy a párom és én.
2017. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódok, mert nem fogok addig élni.
2017. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Pont ezek miatt a dolgok miatt lettem mának élő.

Már le sakrom ,h mi lesz főleg idős koromra mert meg sem élem, mindent lexarok nincs is olyan estém ,h tökéletesen szét ne essek.Élj a mának érezd magadat jól az adott pillanatban ennyi.régen nagyon sokat agyaltam ezen a dolgon ,h biztos egyedül maradok meg mind tudjuk ,h mennyire nehéz a meleg világban egy igazi társa lelni nekem ebből elegem lett meg maga a meleg létből is.

2017. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
De ez a mindent leszarok hozzáállás sem egy jó hozzáállás szerintem. Azért ne ész nélkül semmit sem..
2017. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

A mai világban semmilyen garanciát nem tartalmaz az, ha valakinek van családja, unokái, élő rokonsága. Sőt. Lehet, hogy pont ez a tény nehezíti meg az életét. Általában, ha már nincs hasznuk belőle, akkor a "kedves" rokonság látogatása egyre jobban fogy, és ha bármilyen segítségre van szükséged, akkor pont nem érnek rá(d).

Szóval ne aggódj. Én már 28 éve egyedül élek, nem igazán számíthatok még azoknak sem a segítségére, akiket annak idején támogattam, tartottam a rokoni kapcsolatot.

Meg lehet szokni... önmagaddal még vitázni sem kell napi szinten! :))))

64 éves férfi vagyok.

2017. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen arra kell hallgatni, aki már nem fiatal és nem jött össze neki az élet. Valakinek nyűg a családja, valakinek meg támasz. Te döntsd el, hogy neked mit jelent és ha sokat jelent, melegként teszel e érte valamit, hogy legyen.
2017. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
de, de ilyenkor reménykedem még a barátságban, mely szentebb kötelék a szerelemnél. tudom, hogy valaki lesz mellettem,ha nem is párkapcsolatban, de lesz.
2017. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#19. Igen ebben biztos vagy ? Ki kell ,h ábrándítsalak. A legjobb úgymond testvéri barátságok is szétszakadnak (tapasztalatból mondom) Nekem sok haverom van ,de volt egy kivételes akit 5 évesk korom óta ismerek mindig minden hülyeségben benne voltunk ,ha valami balyom volt rá mindig számíthattam akár hajnali 4 kor is segített és kijött hozzám akár milyen bajban voltam ,ha csak szomorú voltam azért ,ha nagyobb galibába keveredtem azért ,és ez oda vissza működött.Aztán egy szépnqpon jött egy csaj az életében és ma már ott tartunk ,h 2,3 havonta csoda ha összefutunk ez számomra nagy fájdalom volt az elején nagyot csalódtam benne ,h csak így eldobott egy csajért ,persze megértem ,h idővel jön egy barátnő és tervezgetik a közös életüket,de többé már nem létezett a testvériség és már nem számíthatok rá úgy mint régen mert mindig a csaj az első neki,még mindig haverok vagyunk ,de már sokkal közömbös számomra ,és már egyedül vagyok ha valami bajom van és csak magamra számíthatok,sok pasi (idősebbek főleg)akikkel néha összejártam mert meleg vgagyok amúgy sokáig nyomatták ,h figyelj nehogy azt hidd ,h ez mindig így lessz egyszer csak jön majd egy csaj és pattintva leszek ők is átestek ezen stb én csak legyintettem rá ,h á a mi kapcsolatunk más annyi mindenen mentünk keresztül,h úgy gondoltam ez a dolog örök lesz köztünk,hát nem így lett végig a szexpartnereimnek volt igaza ,valóban dobva lettem egy hulye pitsa miatt.De ez is érdekes mert amikor én kapcsolatban voltam egy férfival nagyon ügyeltem arra ,h őt kicsit se hanyagoljam ,hát neki ez úgy látszik nem ilyen fontos ez van.
2017. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!