Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kis faluban hogyan találjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis faluban hogyan találjak meleg párt?

Figyelt kérdés
Statisztika szerint biztos vannak, de senki, még a neten sem vállalja fel.
2017. máj. 9. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

# 10/10 Időpont 05-24 01:15


#9/9-es vagyok.

A válaszod akár igaz is lehetne, ... De nem az.

A saját esetemet hoztam példaként, nem beszéltem tök másról. 2004-ben ismerkedtem meg a párommal, 13 évvel ezelőtt. Akkor, amikor internetes meleg társkeresőknek (pl. Romeo) még nyoma sem volt Mo-on! Ha lett volna sem regisztráltam volna. Soha, egyetlen egyszer sem válogattam "több ezer emberből egy társkeresőn", előzőleg soha nem láttam egyikükről sem még csak egy fényképet sem, sőt egyikükről sem tudtam semmit sem az életkorukon kívül. Hogy a Te szavaiddal éljek, mind a 6 srácot totál "random" módon, többnyire személyes ismerősökön keresztül ismertem meg. Egyiküket a suliból ismertem meg, hármat a (hetero) barátaimon keresztül, és a másik kettőnek sincs semmi köze az internethez. Összesen ezzel a 6 sráccal mentem el találkozóra, soha nem volt ennél nagyobb kör, amiből merítettem volna. Ők nem azok voltak, akiket előzőleg megválogattam volna egy több ezres körből, azért mert fényképek alapján tetszettek volna és szimpatikusak lettek volna, hanem ők összesen ennyien voltak akkoriban körülöttem vagy az ismerőseim körül. :) Ha úgy tetszik, ebből a 6 emberből volt esélyem válogatni. :) Szóval, hogy én is visszakérdezzek: Szerinted tényleg nincs semmi esély???

Továbbra is bátorítanám a kérdezőt: Soha nem lehet tudni. Ne add fel! :)

2017. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!