Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kis faluban hogyan találjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis faluban hogyan találjak meleg párt?

Figyelt kérdés
Statisztika szerint biztos vannak, de senki, még a neten sem vállalja fel.
2017. máj. 9. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megye?
2017. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a legközelebbi városban?
2017. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg abban a kis faluban a buszmegállót.
2017. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Kis faluban mindenki mindenkit ismer, és azért a magyar lakosság nem olyan toleráns. Tudná rólatok mindenki, menne a pletyka. Netes társkeresők vannak melegeknek is.
2017. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megye merre fele en is kis faluban lakom 😉
2017. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagy faluban (Budapest) lakom, aztán mégse találok egy kedves fiatal (16 körüli) fiút, aki nyitott volna egy két dologra! Nem könnyű megfelelő partnert találni!
2017. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Van internet hozzáférésed, ezen keresztül ismerkedj, vannak chatek, társkeresők.
2017. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel, hogy a kis faludban él 1500 ember. Ennek nagyon felfele kerekítve 5 %-a lehet meleg. Ez 75 fő. Ennek a fele nő, szóval velük nem számolunk. 37,5 főnél járunk. Feltételezem, hogy fiatal vagy és korodbeliek érdekelnek, szóval bő intervallummal számolva, csak a 15 és 25 év közöttieket nézzük. Ez szintén felfele kerekítve - az országos statisztikából kiindulva - kb 15% lehet. 37,5 15%-a 5,625, amit ha felfele kerekítünk 6 főt jelent és ebből te vagy az egyik. Ez az az 5 fő, aki kb veled egykorú, azonos nemű és meleg. Ez a 3 adat pedig még édeskevés egy kapcsolathoz, de még egy barátsághoz vagy haversághoz is. Statisztikailag lényegében 0% az esély rá, hogy megtaláld a párodat a faludban.


21/F

2017. máj. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedvelem az előző válaszoló számítását! :) Nem szeretnék személyeskedni, de ha ismernélek és jóban lennénk, most megölelgetnélek, megszeretgetnélek és adnék egy puszit a homlokodra! :) Nagyon szeretem az ilyen kis okos, intelligens, gondolkodó, értelmes srácokat! :) Szép válasz volt, élmény volt olvasni! Köszönöm! :)

Szinte ugyanerre az eredményre jutottam én is, de csak statisztikailag. Nagyon hasonló módon számoltam, csak más volt a levezetésem sorrendje.

Egészen addig egyet is értek az előző válaszolóval, amíg levezeti a számítását, majd azt írja: "Ez az az 5 fő, aki kb veled egykorú, azonos nemű és meleg."

Innentől kezdve viszont hozzátenném a saját példámat és tapasztalataimat. Ha egy ici-picit tágabban értelmezem a statisztikát (+1 fő, de még hibahatáron belül) és a számok mögött észreveszem a valóságot is, akkor elmondhatom, hogy én azzal a sráccal élek együtt 13 éve, akit hatodikként ismertem meg. (Igaz, a fővárosban, de ennek ilyen szempontból nincs jelentősége.) Nem feltétlenül kell tíz-húsz randit túlélni ahhoz, hogy valaki megtalálja az igazit. Szűkösebb merítésből is elérhető ugyanaz az eredmény. Akár az is lehet, hogy másodikra vagy harmadikra összejön a dolog. :) Lehet, hogy a számok tükrében "statisztikailag" 0% az esély, hogy párt találjon az ember egy kis faluban, de ez számtalan esetben megcáfolható. Én is ismerek egy 1.800 fős községben együtt élő srácokat. ;) Szóval, kedves kérdező: csak bátran! Járj nyitott szemmel! Nincs kizárva, hogy az az 5-6 fő valamelyikében Te is megtalálod életed párját. :) És ott van még 1-2-3 szomszédos kis falu is a környéken. Ebből a szempontból szinte majdnem irreleváns, lényegtelen is, hogy fővárosban, közepes városban vagy kis faluban él-e az ember. Tutira összejön, csak kitartás! Én szorítok Neked! :)

2017. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

# 9/9 Időpont 05-12 14:18


(Az én válaszomat imádtad annyira. :D) Bocsi, de bele kell kötnöm abba, amit írtál, mert az általad felhozott példa tök más. Te azok közül találtad meg hatodikként azt a személyt, aki végül a párod lett, akikkel egyáltalán elmentél randizni, akivel egyáltalán érdemesnek tartottad az ismerkedést, mert tetszett és szimpatikus volt. De ezt a 6 embert több ezer emberből választottad ki egy társkeresőn. A kérdező 6 embere nem az, akivel elmenne randizni, hanem akikből lehet válogatni összesen randizásra. Szerinted mekkora esély lett volna rá, hogy pont a párodat kapd ki egy társkeresőn, ha ez alapján a 3 paraméter alapján kiadott volna a rendszer 6 random embert?

2017. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!