Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most, h is van ez mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most, h is van ez mi a helyzet ezzel a férfival?

Figyelt kérdés
30 éves koráig nőkkel ismerkedett velük volt szexuális kapcsolata és érzelmi is.Megházasodott lett egy gyereke is majd nem ment minden fényesen a házasságában és elvált.Miután elvált nem tom pontosan 30-35 évesen válhatott el,utána férfiakkal kezdett el ismerkedni annyira ,h most már csak a férfiak érdeklik.Beszélgettem vele és mondtam neki ,h szerintem ő meleg volt világ életében csak a társadalmi nyomás miatt csajozott és házasodott,de ő azt mondta ,h nem 35 éves koráig csak és kizárólag a nők érdekelték és rásem bírt nézni férfira,fiúkra de "bumm" egy rakat kapcsolat és egy kicsit szakrabb házasság után hirtelen csak a fiúk érdeklik.Ilyen van tehát 35 éves koráig hetero utána meg kizárólag meleg.Mondtam neki ,h szerintem minimum biszex volt mindig is azt mondta ,h nem mert már a nők egyátalán nem érdeklik és nem is akar szexelni nőkkel.Melegként nagyon férfias és domináns nagydarab fickó,de én ezt akkor sem értem.
2017. máj. 3. 10:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát elég jóba lettem vele és elég bizalmasan tudunk beszélgetni,nem haragszik a nőkre meg semmi a rossz házassága miatt nem érték sérelmek semmi.Egyszerűen azt állítja ,h 35 éves koráig csak a nők érdekelték rohadt sokat csajozott nagyon sok nővel volt intim viszonya tartós kapcsolata ,sőt össze is házasodott egy csajjal ,de mikor elváltak egyébkén viszonylag haragmentesen közös megegyezés alapján egyszer csak elkezdett vonzódni a fiúkhoz és kizárólag csak a férfiak érdeklik most már, nem volt át menet semmi csak bum egyik pillanatról már csak a férfiak érdeklik.Nők már nem egyáltalán, és elmondása szerint nem is fogják már soha .Tehát akkor ez mi?A fiúkban a férfiasabb passzíva a kedvencei akiken nem látszik semmilyen lányos vonás most is egy huszon éves passzív fiúval randizgat ő már negyvenes.
2017. máj. 3. 10:43
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen ismerősöm megházasodott és 28-29 évesen rájött hogy nem fog menni, mert ő a férfiakat szeretni van ilyen ezen nincs semmi nem értem dolog, nehéz elhinni de tényleg van olyan aki évek és tapasztalatok után jön rá hogy ő mit szeret
2017. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki változik idővel, új ingerek érik, új körülmények közé kerül, szép lassan megváltozhat a pszichoszexuális beállítottsága. A szexualitásnak ugyan biológiailag az elsődleges célja az utódnemzés, egyénileg azonban embernél a szubjektív örömérzés dominál. Ha egy házasságban sem kapja meg a testi-lelki kielégülést, akkor miért ne fordulhatna elő ilyen eset. Rengeteg olyan nő van, aki gyereket is szült és utána jött rá, hogy boldogabb egy másik nővel. Ráadásul, ha egy nem kielégítő heteroszexuális kapcsolat után egy homoszexuális kapcsolatban olyan intenzív testi kielégülést él át, amit korábban soha, akkor ez döntő hajtóerő lehet ebben az irányban. Gondoljunk arra, hogy valójában tényleg csak egy hasonló nemű tudja, hogy mivel lehet igazán testi kielégülést szerezni a másiknak.
2017. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!