Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos lenne egy srácban, hogy ne legyen nyilvánosan meleg. Én se vagyok az és nem érzem, hogy valaha fel tudom vállalni. Így viszont ismerkedni is nehéz. Még sose volt barátom. És esetleg van valaki aki ilyen szituból ismerte meg a barátját? 20/f
2017. ápr. 18. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na! Ugyanígy álltam hozzá a dologhoz mint te, egészen addig amíg megnem ismertem a páromat, aki vállalja magát. Akaratlanul beleszerettem - a jellemébe, nem abba, hogy meleg -, és egycsapásra nem érdekelt, hogy ki mit gondol. Észre se vettem, és nyilvánosan vállaltam - nem sztereotipikusan, csak nem titkoltam. Nem is tudtam, de addig igazábòl nem fogadtam még el magam.

Ennek ellenére találhatsz hozzád hasonlò gondolkodású srácot, a lényeg, hogy boldoggá tegyétek egymást:)

2017. ápr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez elég nagy probléma kapcsolatnál ha belegondolsz. Mert azt mondod párt keresel, de nem akarod belevonni az életed azon részébe ami családdal vagy barátokkal való közös programot jelent. Tehát automatikusan kizárod a párodat az életed jelentős részéből, ideig-óráig működhet így is a dolog, de ha hosszabb távon sincs változás én biztos nem maradnék egy ilyen kapcsolatban. Hogy ismerhetném meg azt az embert akinek még a barátaival se találkozhatok?

26/F

2017. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!