Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most komolyan nagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
A másik legyen aranyos,figyelmes,kedves,igényes(!)és legyen némi humora.Szerintem ezek bőven teljesíthető tulajdonságok :) Csak kár,hogy ritka az ilyen,vagy legalábbis én nem láttam még 21/F
2016. febr. 23. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Minden hónapfordulónál én magam főztem a vacsit volt barátomnak, megleptem egy csomó kiseb ajándékkal, és van egy vicckönyvem 1001 elefántos viccel 😃


Nincsenek nagy igémyeid, én is ugyanezeket keresem.

2016. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon tuti pasi vagy :)
2016. febr. 23. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi, akkor nem. Szerintem nekem nagyon az elvárásaim... :/ Meg is kaptam egy barátomtól, hogy nekem a külső nagyon fontos. Pedig csak azt kérdeztem tőle, hogy melyik fiú tetszik neki. De én csak külsőre gondoltam, mert hát mindenkinek van egy ideálja. Persze nekem is fontos a belső. Attól mert egy fiúra azt mondom, hogy jól néz ki, vonzó, helyes, attól még a személyisége lehet unszimpatikus, és így már nem is érdekel komolyabban. De talán a belső tulajdonságok szempontjából is sokat akarok. :/
2016. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is fontos a külső, hiszen az fog meg először. Nyilván ha valakit nem találsz vonzónak, akkor azt nem lehet erőltetni.


Kérdező, köszi, jól esik :-)


Első voltam.

2016. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A külső nálam minimálisan számít.Legyen ápolt és adjon magára.
2016. febr. 23. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te vagy a kivétel, úgy vettem észre, legalábbis pl. Romeon, hogy már egy-két képből ítélnek, és ha nem tetszel, akkor kár erőlködni. De fentebb leírt ok miatt ezt valahol megértem, ám nyilván néha azért szarul esik az embernek :/


Első voltam. És a harmadik is. :D

2016. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a baj,de sokan a kép alapján ítélnek :/


Én pedig a kérdező voltam :D

2016. febr. 23. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még hozzá tenném azt, hogy legyen velem elfogadó és türelmes, bár nekem alapvetően vannak nehézségeim a megnyílással és az ismerkedéssel, de lényegében nekem is ezek az elvárásaim, amik neked...

Sajnos állítólag érettebb vagyok a kortársaimnál, amit meg is érzek, szóval bennem van az a melankólikus "megnemértett művész" dolog is, ami nem sokat segít.:)

19/m/f

2016. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincsenek. Nekem ezek alap elvárások, de nekem extra elvárásaim is vannak, pl arcra minimum 10/8 legyen. Szóval biztos megtalálod a párod, hiszem, hogy mindenki megtalálja, akit sok éven át szerethet, akármilyen elvárásai is legyenek.

Első, te nagyon cuki lehetsz!;)<3

2016. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kilences ^^


Első voltam. És a harmadik. Meg a hatodik is :D

2016. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!