Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gáz ha hetero fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha hetero fiúként nekem jólesik ha egy nagyon jóképü meleg ember azt mondja rám hogy jól nézek ki, cuki vagyok és ilyenek? Nem ébreszt bennem vágyat, csak jólesik.

Figyelt kérdés
tényeg nem vonzódom a férfiakhoz de ez valahogy jólesik és az egómat is növeli :D
2017. ápr. 17. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is meleg vagyok haverom egyszer megkérdezte hogy bejövök e neki. Mondtam hogy nem mert nekem nem vagy az esetem nem nézel ki jól, úgyhogy nyugi nem mozdulok rád.

Ezen úgy megsértődött hogy 2 hétig nem szólt hozzám.


Na most ebben az esetben mi lett volna a jó válasz, igen tetszel bejössz erre meg lehet azt hitte volna hogy szerelmes lehetek vagy vagyok bele.


nem értem én a hetyókat.

2017. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

02:35 vagyok


Például arra céloztam, hogy vannak a neten olyan játékok, hogy mutatnak képeken lányokat (ilyen nagyon babaarcú, nagyon cuki, nagyon szép, nagyon emósféleség...) aztán tippeld meg, melyik közülük tényleg lány, és melyik valójában fiú. A kutya meg nem mondaná. (Hát úgy "fiú", hogy aztán két év múlva már operálják is át...)


Ilyen lányokba bizony bele tud szeretni egy heteró fiú. Nyilván nem fizikailag, hanem úgy plátóilag. És akkor aztán iszonyatosan pánikban van, hogy úristen bzi lettem! Nem, ettől még nem lett az, de van ilyen. (Erre mondtam, hogy megütheti a bokáját.)


A megerőszakolást egyszerűen nem értem, honnan vetted, mert egy ilyen "lány" nem erőszakol meg senkit, mert hogy lányból van a kis viráglelke, kb. örül, ha hazaér úgy, hogy őt nem verték meg az utcán. Meg aztán eleve nem egy lánynak jár az esze a testiségen, szexdolgokon, az a férfiak asztala, azok vágynak rá, azok erőltetik, a másik fél gyakran inkább csak kénytelen tűrni. Ha valahol nemi erőszak történik, és ismeretlen a tettes, hát biztos nem a hölgyeket és ugyanúgy a passzívokat sem fogja elővenni a nyomozóhatóság. Abból a fajta lelkivilágból efféle tett nem tud következni. Eleve a vágy se adott, és ha adott lenne se tudnák kivitelezni. Női pszichológiai képességekkel nem lehet férfit játszani (vagy fordítva), mert a saját pszichés korlátaidba ütközöl.

2017. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Nem lehet hogy egy kicsit sok yaoit néztél? :D Én speciel erősen passzív beállítottságú meleg srác vagyok, de egy nap nem telik el úgy nálam, hogy ne gondolnék a szexre.
2017. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ...

egy nyitott gondolkodású heteró fiú naná értékeli, mert pontosan tudja, h a melegeknek van ízlése, nyilvánvalóan sokkal jobb, mint egy másik heteró fiúnak, de legtöbbször még a csajokénál is jobb, kifinomultabb, és ezt ők pontosan tudják. te most beismered, oké, a többség meg nem ismeri be, de azért hízik a mája tőle.

viszont pont ez mutatja h teljesen heteró vagy. ennyi.

2017. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!