Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gáz ha hetero fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha hetero fiúként nekem jólesik ha egy nagyon jóképü meleg ember azt mondja rám hogy jól nézek ki, cuki vagyok és ilyenek? Nem ébreszt bennem vágyat, csak jólesik.

Figyelt kérdés
tényeg nem vonzódom a férfiakhoz de ez valahogy jólesik és az egómat is növeli :D
2017. ápr. 17. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
HA te erre gerjedsz ,akkor miért kötnék bele.Engem nem zavar :)
2017. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem gerjedek rá, csak tetszik ha ez megtörténik.
2017. ápr. 17. 18:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, az embernek jól esik, ha dicsérik. Mindegy, hogy azonos nemű, ellenkező nemű, heteroszexuális, homoszexuális, fiatal vagy idős. Ha bókot kapsz, a külsődet dicsérik, az mindenképpen imponál és hízelgő.
2017. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha egy meleg fiú - vannak meleg ismerőseim és nekik is mások így széles körökben forgok, de persze több hetero ismim van azért- flörtölni kezd velem, és én felveszem a lapot, visszaflörtölök, de ha úgy érzem többet szeretne kedvesen és tapintatosan megmondom hogy én csak flörtöltem, de amúgy heterszexuális vagyok és csak ennyiben voltam benne mert szexuélisan nem vonz a pénisz meg az anális játék, az szemétség szerintetek a másik féllel?
2017. ápr. 17. 19:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális.

Van olyan ismerősöm akit zavar, sőt dühös ha megdicserik, viszont élvezi ha szidják, gyalázzák.

2017. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan aspektusból nézzük, hogy gyakorlatilag női szemmel néz rám, kifejezetten.

Csak rám ne mozduljon, mert kijönne belőle a homofób :D

2017. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is szoktam heterò srácoknak bòkolni, jòl esik nekik, tekintettel arra, hogy tudják, ez azt jelenti, hogy (szexuálisan) vonzònak találom őket. Mindenki szereti vonzònak érezni magát:)
2017. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is kedves tőled ez a normális hozzáállás felénk. Ez pedig nekünk esik jól, úgyhogy nagy köszönet érte!


Egyébként két heteró fiú is nyugodtan mondhatna néha egymásnak pár elismerő szót, ha van miért, nem dőlne össze a világ... De persze nem teszik, mert ők egymásnak konkurencia, és dicséret helyett inkább nekiállnak kakaskodni, magukat többnek beállítani, a másikat meg földbe döngölni. Hát ez van. Melegeknek nem leszel konkurencia, viszont örülnek, ha adhatnak, és kaphatnak egy-két jó szót. Ez kölcsönös, és szerintem normális érzés.


Szívesen megmondtam volna én is neked, hogy milyen helyes vagy... csak így kép nélkül sajnos nincs miről nyilatkozni.


Hogy szemétség-e a másik félnek visszaflörtölnöd? Vigyázz, te is megütheted a bokád, például vannak olyan nagyon-nagyon-nagyon lányos melegek (valójában azok is), akik azért érzelmi vonalon megindíthatnak valamit egy tényleg heteró srácban is, aztán nézhet. Volt már ilyen a világtörténelemben...

2017. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. ezzel az utolsó mondatoddal pontosan mire céloztál? hogy megerőszakolnak? :D mert azt fix hogy nem. normális emberekkel ismerkedem.
2017. ápr. 18. 03:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Úgy értette hogy megindíthat benned érzelmileg valamit. Jó most ezt persze nem tudod elképzelni, de ha tudnád hány ilyen pasival/Sráccal találkoztam már. Elég csak körbenézni itt GYIKen.
2017. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!