Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a meleg férfiak között szinte lehetetlen olyan illetőt találni, aki nem csak a szexre hajt? Közös programokról már szó sem lehet? Csak "arról"? :- (

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

"Az" nem közös program?

Meg ha szexpartnerkeresőn kutakodsz, akkor ne légy így meglepve. ;)

Onnan tudom, hogy ilyen felületen geresgélsz, hogy más nincs.. :D

2017. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn sokan csak "az" miatt vannak fent.

Vannak persze normálisak is.

Hidd el találni fogsz valakit :)

2017. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert a legtöbben csak azt keresnek, a többiek meg a tökéletesre várnak és 1-2 kép alapján döntenek az emberről nem beszélgetés, személyiség alapján.
2017. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert senki sem tudja, hogy mit akar.
2017. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
na en pl egy rendes normalis kapcsolatot szeretnek (egy szexi,aranyos,intelligens meleg sraccal) irj kerdezo privit
2017. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nekem is ez az általános tapasztalatom.


na, én is. ;) Írjon, aki szintén. 35/f

2017. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reflektálásaitokat! Az "az" is közös program. Viszont úgy vélem mást nem igen szeretnének. Talán még mindig félnek felvállalni komolyabban egy meleg kapcsolatot, és inkább megalkusznak néhány pásztorórával!? Nem keresgélek jelenleg társkeresőn, beleuntam. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem vágyom szerelemre, szeretetre, társra. Csak nem tudom hol kutassam. Őszintén bevallva nem keresgélem görcsösen. Gondnak látom továbbá,hogy becsületes meleg barátokra, kik pusztán tényleg barátai lehetnének az embernek...

kevés akad, vagy nincs is. Megint odalyukadok vissza, ha szexet nem akarsz, hát mást ne is akarjon az ember. (34/F)

2017. ápr. 17. 09:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval úgy akartam fogalmazni, hogy igen tudom, "az" is egyfajta közös program,de...
2017. ápr. 17. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle válasz jött itt, én inkább a kérdezővel értenék egyet. Ha akarod, hogy ismerkedjünk, írj nyugodtan!
2017. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem "az" hajt... 9-es vagyok.
2017. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!