Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MELEG TÉMA! Miért van az,...

MELEG TÉMA! Miért van az, hogy mostanában párkapcsolatot találni szinte lehetetlen!?

Figyelt kérdés

26 éves és duci srác vagyok. Nem azzal van problémám, hogy nem találok pasikat ismerkedni meg többségének akivel ismerkedem be is jövök. Tartós kapcsolatot viszont még sem akarnak, hanem csak szexelni. Régebben könnyebb volt ismerkedni mert akkor nem a szex volt a fő mozgatórugója mindennek. Nem vagyok prűd, de azért nem ez határozza már meg a dolgokat...


ui.: Aki nem tud értelmesen hozzászólni azt kérem, hogy ne írjon semmit. Köszönöm! :)



2013. okt. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy régebben milyen volt? Már megbocsáss, de szerintem régebben egy melegnek ismerkedni nagyságrendekkel nehezebb volt, mint manapság. Hiába hiszed azt, hogy 20 éve nem a szex mozgatott mindent (bár akkor is voltak oltári nagy ribanszok, csak nem volt ennyire menő hangoztatni, mint most), akkoriban meg egyszerűen nem vállalhattad fel a másságodat, mert egyből kegyetlenül megbélyegeztek.

Egyébként... átlagos testalkatú heterónak sem könnyű rendes kapcsolatot találni. Nem hogy melegnek. Nem hogy egy duci melegnek. Ez nem piszkálás akart lenni, csak sajnos ezek a tények.

2013. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A duciknak tényleg nehezebb. Én is veled egykorú meleg srác vagyok, de néhány éve lefogytam és edzek. Több mint 40 kilót fogytam! Nagyságrendekkel könnyebb normál testalkattal ismerkedni. Párkapcsolat viszont tényleg nem könnyű találni, de azért nem is lehetetlen. Sokan titkolják másságukat, illetve nem akarják magukat elkötelezni, ez lehet az ok.
2013. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a kereséssel van a gondom, mert szexre találnék pasit... De kapcsolatot nem akarnak mostanság... :/
2013. okt. 7. 00:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Nos, ez így szokott lenni. Van egy mondás, aki keres az talál. Ne add fel! Régen én is azt hittem hogy hú... mert rossz helyen kerestem, nem szexoldalakat vagy simán társkeresőket kellett volna nézzek.. lényeg hogy vannak, nem is kevesen.

19/F

2013. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azért keresnek főként alkalmakra embert mert párkapcsolatot nehezebb fenntartani szerintem a társadalom megítélése miatt.
2013. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Az is baj lehet részben , hogy duci vagy , mert sok a felszínes meleg ,nagy részben számít a külső nem is kicsit.

Alkalmit könnyű találni ,komoly kapcsolatot már nehezebb , de azért nem teljesen kivitelezhetetlen. Próbálkozni kell :)

2013. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Azért a szexnek is stimmelnie kell , hogy egy komoly kapcsi fenntartható legyen.
2013. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor valami nem jó, mert én folyton olyan srácokba botlom akik komoly kapcsolatot akarnak:D


Én meg csak barátság extrákkal dolgokat.


Van egy haverom aki duci, hát kbb 25 + korosztállyal tud ismerkedni, tinédzser pasik rá sem néznek. Pedig pont ők jönnek be neki:D Ez egy nagy 22es csapdája

2013. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen... sajnos.


De szerintem egy kapcsolatot akkor se a szex irányítson. Nálam ez az érzelem-szex aránya 60-40 arányban oszlik meg. Persze nem az van, hogy akkor korlátozva van, csak én többet adok az érzelmekre mint a szexre.

2013. okt. 7. 18:02
 10/11 MrPifta ***** válasza:

nem csak melegnek, heterónak is nehéz.

Aki komoly kapcsolatot akar, anzok közül a többség már megtalálta az igazit.

Hogy duci vagy? Na és? Vannak, akik az izmos férfiakat keresik, másik a kövéreket. Én magam sem vagyok sovány, de a barátom mögött könnyen elférek.


A Medveklubról hallottál már? ott a túlsúly kimondott előny!

2013. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!