Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek fontos, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos, hogy szexuálisan is vonzó legyen a fiú, akivel ismerkedtek komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Ha kapcsolatot szeretnétek, és célirányosan így ismerkedtek, sok minden fontos szempont. A belső tulajdonság, a személyiség, de szerintem a külső is. Remélem ettől nem leszek sekélyes, ti mit gondoltok?


Fontos, hogy ha ránéztek a fiúra, arra gondoljatok, "hú de szexi (cuki, stb.)", vagyis a külső, bizonyos adottságok/tulajdonságok is legyenek meg a fiúnak?



2017. ápr. 12. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem az, ezt hivjak baratzonanak
2017. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát hogyne lenne fontos
2017. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván a külsőt is figyelembe kell venni, de szerintem nem az az elsődleges, hanem a belső tulajdonságok, hogy mennyire megnyerő a személyisége.
2017. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Külső megfog, belső megtart :) Nyilván az első randikon még nem fogsz beleszeretni (tetszeni tetszhet persze), de ez személyiségfüggő. Én például nem tudnám elképzelni, jogy külsőleg ne legyen bejövős az a srác, akivel nem (csak) baráti kapcsolatot képzelek el. De ez csak az én véleményem :)

20/f(p)

2017. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen jó az illata, de ne csak a parfümtől. Az illata nagyon fontos, mert attól lesz a rózsaszín felhő csodás :)
2017. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is fontos. Hiába megnyerő a személyisége és szimpatikus, kell az is hogy külsőre is tetsszen valamennyire (vékony legyen, helyes arcú stb.). Ettől még nem leszel sekélyes :)
2017. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
jól öltözött, vékony-magas,jóképű legyen ez fontos nekem egy randin.
2017. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy fontoscm a külső, de ezt nem úgy kell értelmezni, hogy akkor csak is izmos, jóképű modellekkel vagyok hajlandó randizni. Nálam ez azt jelenti, hogy ne legyen benne semmi olyan ami taszít, tehát mégcsak helyesnek sem kell lennie, elég az átlagos, de pl. nem randiznèk hosszú hajú, vagy rohadt fogú, kiütéses stb. sráccal. Legyen egy full átlagos fiú, mint én és akkor már jó.
2017. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedéskor elég ha valami megfog benne. A szexuális vonzalom jöhet később is.
2017. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 es nálam is hasonló
2017. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!