Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők nektek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők nektek ez mennyire fontos a szexben? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy a párotok valamiért pénisszel nem tud titeket kielégíteni,de ő elélvez. Utána viszont nem az van,hogy vége a szexnek hanem örömet szeretne okozni és szájjal vagy ujjal elégít ki. Nektek problémát okoz ha nem pénisszel juttat titeket a csúcsra hanem másmilyen módon?

Ha lehet akkor kort is írjatok.



2016. dec. 22. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én eddig pénisztől soha nem tudtam a csúcsra jutni, nem tudom milyen pénisz vagy pasi kellene hogy engem ki lehessen úgy elégíteni.

Szóval nem zavarna ha más módokon sikerül neki.

2016. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Én szex után már nem szeretem az orált, az ujjazást meg alapból sosem. Szóval max. szex előtt mennék el nyalástól, ha már muszáj választani. De nem lennék együtt valakivel, akivel nem tudok szex közben elélvezni

18/L

2016. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Nekem nem kéne ilyen pasi. Nem szeretem a nyalást. Én dobnálak,ha ilyen lennél.Én a szexet szeretem. Lehet lepontozni..
2016. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vaginálisan én sem élveztem még soha, szóval..:)
2016. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben sose volt még orgazmusom. Közel négy éve vagyok párkapcsolatban, és sokmindent kipróbáltunk, de nem volt eredménye. Engem az ujjazás se hoz lázba. Jó érzés, de nem megyek el tőle. Csiklóizgatástól viszont elég gyakran sikerül szex előtt/után (kézzel vagy szájjal). Nyilván jó lenne szex közben is elmenni, de szeretem a páromat, nem fogok szakítani vele azért, mert talán mással jobb.

20N

2016. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönne de a sorrend inkább nyalás szex ujjazás lenne
2016. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hamar elsül akkor jobb ha utána még folytatja, akkor esetleg újra feláll :)
2017. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!