Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi akinek rendkív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek rendkívül fontos az érzelem a szexben?

Figyelt kérdés
Olyan aki nem bújik csak úgy össze egy numerára,alkalmi szexre egy nővel,hanem igényli az érzelmeket,szeretetet képes adni és fontos neki,hogy kapjon is? (kort légy szíves)

#szeretet #kötődés #érzelemgazdag szex
2016. máj. 11. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én mindig így voltam ezzel. Nem megy a szex csak úgy.

30+ F

2016. máj. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, csak ehhez kell egy megfelelő társ is. Kettőn áll a vásár.
2016. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Van! 20f
2016. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kell hogy a másik iránt többet érezzek mint nemi vágyat, különben nem is áll fel. Nagyon függ nálam az érzelmektől, csupán ösztönösen nem megy mint sokan másoknak.

21

2016. máj. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Érzelem nélkül nincs is értelme.
2016. máj. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!


Sosem volt még egyéjszakás kalandom (sajnos vagy nem sajnos)!


Számomra ez olyan mint a zenélés! Kellenek hozzá az érzelmek!


(24f)

2016. máj. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt már pár egyejszakas kalandom, és másnap úgy éreztem mintha prostival lettem volna, nem tudtam semmit a lányokról, visszagondolva nem is élveztem akármilyen jó csaj volt. Nekem szükségem van arra h ismerjem és vonzodjunk egymáshoz, kiismerjem kívül belül. Hogy tudjam ő mire vágyik és ő is h nekem mire van szükségem.

24f

2016. máj. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Na jön a sok kamus férfi. Nehogy higy nekik. Egyik sem ismeri azt a szót ,hogy hűség meg êrzelem.
2016. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ezek szerint te nem tudtad elérni még 1-etlen férfinál se, hogy beléd szerelmesedjen, vagy akár megtartani egyet is...

Elég szar lehet neked hogy ennyire nem becsülnek meg téged, hogy még annyira sem vonzódnak hozzád hogy ez lett a tapasztalatod.

Persze ne vedd átoknak, csak reflektál rád a világ.

2016. máj. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nincs olyan férfi! A férfiak ösztönlények, nincs lelkük, csak dugni akarnak. Kizárólag a nőknek vannak érzelmei, csak ők tudnak szeremesek lenni, csak ők képesek a gyengédségre. True story!
2016. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!