Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi akinek rendkív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek rendkívül fontos az érzelem a szexben?

Figyelt kérdés
Olyan aki nem bújik csak úgy össze egy numerára,alkalmi szexre egy nővel,hanem igényli az érzelmeket,szeretetet képes adni és fontos neki,hogy kapjon is? (kort légy szíves)

#szeretet #kötődés #érzelemgazdag szex
2016. máj. 11. 00:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igen van! Nekem sem volt még egyészakás kalandom, és nem is szeltem még érzelem nélkül, és nem is áll szándékomban.

Azokat, meg akik azt írják, h egy férfi sem képes az érzelmekre, kötődésre, hát csak sajnálni tudom. Nagyon szar lehet nektek, ilyen hozzzáállással! És amíg így álltok a dologhoz, nem is lesz nektek jobb soha, mert az a férfi aki valóban az érzelmeket keresi, a közelébe se megy az olyan nőknek, akiknek ilyen megnyilvánulásaik vannak. Kár lenne az időt rátok pazarolni, amikor egy csomó olyan nő van, aki képes értékelni a férfi érzelmeit, kötődését, törődését, odaadását, gondolkodását. Mert az olyan férfiaknak, ti kevesek vagytok.

Ez a true story!

2016. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ironikus voltam, ha nem jött volna át neked. Ezt a témát minden nap kitárgyalják itt, és már kezd unalmas lenni.


34/F egyébként.

2016. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: rengeteg egy éjszakás kapcsolatom volt, felesleges letagadni. De ez nem azt jelenti, hogy mindig olyan jó volt, a legtöbb ivászat utáni felindulásból történt.

A sok alkalmival mögöttem, egy rendes kapcsolatban viszont teljesen más érzés. Sokkal szívesebben bújok össze azzal, akit szeretek, és aki engem is szeret, még akkor is, ha az illető tegyük fel, egy kicsit bénácskább a begyakorlott lányokhoz képest, az érzés teljesen más. Azt hiszem, ezt nem kell ecsetelnem, mindenki érezte amikor olyan emberrel volt, akivel szerették egymás. Szóval igen, nekem nagyon fontos az érzelem, de adott helyzetben (szingliként) nem visszakozok a numeráktól sem.

2016. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

18F lemaradt.

#13

2016. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

+1

18F

2016. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Van! 25
2016. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
van 23
2016. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fontos, de az érzelmeket egy egyéjszakás kapcsolatban is el lehet érni. 28/F
2016. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!