Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 éves létemre a 40 feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves létemre a 40 feletti férfiakhoz vonzódom. Lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, boldogtalannak érzem ez miatt magam. Kérlek valahogy ebből ki tudnék ,,gyúgyulni" ?

2017. ápr. 10. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez normális.23 eves ferfi vagyok es regebben nekem a 35-50 koruli nők jottek be, de mostanság inkább a fiatalabbak. Ja igen, idáig nem sok fiatalabb csajjal volt dolgom, szoval, igy erthető hogy már nem olyan nagy szám egy joval idosebb nővel..
2017. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A saját döntésed,hogy kivel jösz össze.De nyílván 19 évesen nem fog hosszú távon működni 40-essel,15-20 év múlva már nem fog vonzani.Úgy tudsz kigyógyulni ha ismerkedni kezdesz a korosztályodban.Amúgy is csak egyfajta idealizált,magad által kreált eszményhez vonzódsz,nem a valósághoz, nem találhatsz vonzónak minden 40 felettit(pl.kopasz,pocakos,alkesz közmunkás Lakatos Gazsit is) és nem lehet hogy nem tetszik egy fiatal pasi sem (pl.Gyúrta Dani, vagy Liam Payne sem).Csak ahhoz vonzódsz amit beleképzeltél a 40 felettiekbe.Ezért adj esélyt a korodbelieknek,hogy rendesen megismerd őket,mert csak abba lehetsz szerelmes,akinek ismered a személyiségét,vannak közös élményeitek,tudtok beszélgetni,időt töltetek együtt,tudod hogy milyen illata,milyen megérinteni stb.Ezt tapasztalad meg egy jóképű,tizen-huszonévessel.
2017. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Vhogy eloszor azt hittem hogy csaj vagy :D
2017. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Én is azt hittem először, hogy lány vagy. Valamit jó lenne csinálni, hogy ne ömlesztve legyenek a kérdések. Utoljára nézi az ember a kategóriát, míg így is, hogy sokat használom az oldalt és tudom, hogyan működik. De mások is biztos így vannak ezzel.
2017. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

Oldalt kékkel ki van emelve, hogy homoszexualitás, és fent is ki van írva, ennyire nem lehettek analfabéták. Amúgy meg elárulok egy titkot: fogod, rámész arra, hogy heteroszexualitás, majd ha végigböngészted, de úgy érzed, hogy még nem verted eleget, akkor rákattintasz arra hogy egyéb kérdések. Na nem is olyan nehéz, igaz?

2017. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én szintén az idősebb férfiakhoz vonzódtam fiatal koromban,de egy kicsit sem bántam meg annyira tudtak simogatni szeretgetni,csókolgatni,kényeztetni! A saját korosztályomban is voltam pár sráccal,de egy lapon nem lehet említeni a kettőt a különbségek miatt az idősek javára...
2017. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Én 40 múltam, a barátom most lett 20, egy éve vagyunk együtt, tökéletesen működik a kapcsolat. Mindketten azt adjuk a másiknak, amit ő kíván.

Mi ezzel a baj?

2017. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Én szívesen megismerkednék veled.

És nem lehet belőle kigyógyulni, ez már így marad, törődj bele.

De ahogy egy előző válaszoló írta: nincs ezzel semmi baj, ettől még tökéletesen működhet egy kapcsolat.


Üdvözlettel: egy 40 feletti meleg (aki mellesleg épp a hozzád hasonló korú fiatal srácokhoz vonzódik)

UI: úgyhogy szerintem épp egy tökéletes párt alkotnánk.

2017. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

15 éves korom óta a 30-50 éves sármos férfiak vonzanak.

Sőt néha egy jól karbantartott egészséges 60 as is vonzó tud lenni.


27/f

2017. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tenned ellene, legyél boldog !
2017. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!