Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek? A véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A véleményetekre lennék kíváncsi

Figyelt kérdés

Először is szeretném elmondani, hogy kb. 16-17 éves korom óta sejtem, hogy valami nem teljesen oké :D, de akkor különösebben nem foglalkoztam a kérdéssel, korábban barátnőm is volt, de most már inkább azt veszem észre, hogy kb. 10ből 1-2 lány ha úgy "bejön" viszont srácokból 10ből 5-6 akiket így a nap folyamán látok, de nem is ez a lényeg :D most már kezdem elfogadni a dolgot, de erről senki nem tud rajtam kívül. Viszont 1 hónapja kb. felregisztráltam az egyik társkereső oldalra, egyenlőre csak szét nézni, és megláttam az egyik volt( most is valószínűleg még az egyetemre jár, de szerintem levelezőre átment) csoporttársamat, hogy fent van. És hát azért bejövős :D

Na és most az lenne a kérdésem, hogy ti ráírnátok és bepróbálkoznátok? És ha igen mit? :D én nem szeretném, ha egyenlőre kiderülne a dolog, főleg, hogy összehaverkodtam bent két sráccal akikkel ő korábban jóban volt(csak most ügye már nem csoporttársak, de attól még lehet tartják a kapcsolatot) viszont, ismerkednék és inkább kapcsolat érdekelne mint "kaland", de nagyon tartok tőle, hogy esetleg kiderül, meg mivan ha nem is jövök be neki?

Ti mit tennétek? Vagy valaki volt hasonló helyzetben? Még nem érzem elég magabiztosnak magam a dologban. Bocsi a kicsit kusza regényért :D 21/F/m


2017. márc. 20. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most a félelmeid hagyd hátra és a fiúval foglalkozz! Írj neki! Ne fedd fel magad, képet se küldj elsőre. Aztán meglátod, hogy miként reagál.
2017. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá, csak ügye eleve a legtöbben ki is írják hogy kép nélkül nincs válasz :\
2017. márc. 20. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Közhely, de az élet rövid. Próbáld félretenni a félelmeket és nyugodtan próbálkozz a srácnál. Írj rá és ha képet kér akkor küldj neki nyugodtan. Maximum kérd meg előtte, hogy tartsa tiszteletben, hogy nem szeretnéd felvállalni és ne beszéljen erről senkinek:)

Ha nem teszed meg, azt is csak bánnád..

Légy bátor, sikeres végkifejletet kívánok neked:)

2017. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy írj rá. Max írd meg neki, hogy még nincs elég bátorságod előbújni, így kis türelmet kérsz mielőtt képet küldesz. Azt esetleg megemlítheted, hogy csoporttársa voltál valahol, hátha számít, hogy élőben is láttad már.
2017. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális,biztató válaszokat ment a zöld kéz :), ráírok majd meglátjuk mi lesz
2017. márc. 21. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megértem ezt a kettőséget amit ezzel kapcsolatban érzel.Egyrészt ott van egy nagyon izgalmas lehetőség,hogy pont egy olyan csoporttársad,aki tetszik -akiről nem is tudtad,hogy lehet,hogy esély is lehet akár nála- így bekerül a képbe.Emellett viszont ott van a baráti,haveri..stb kör,akikről nem lehetett tudni,mennyire tartják még vele a kapcsolatot.Nehéz dilemma.Én is úgy érzem,hogy ilyen lehetőséget nem szabad elszalasztani,emellett viszont,ha szeretnéd megőrizni a diszkréciót,erre fontos már az elején megkérni őt.Fontos,hogy ezt tiszteletben tartsa.Ha minden szerencsésen alakul,akkor ő sem szeretné másnak elmondani,és ha lesz köztetek valami,akkor ez közös titok maradhat.

Sok sikert kívánok,remélem beteljesül amit szeretnél!:)

2017. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!