Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véleményetekre lennék kivancsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre lennék kivancsi?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a fontosabb a vastagsag vagy a hosszu? Korulmetelt vagy a normal?:) En nemvagyok megelegedve a peniszmeretemmel.14 cm hosszu es korulmetelt.Keresre kepet kuldok,nagyon erdekel a velemenyetek!:) koszi elore is az ertekes valaszokat!

2016. nov. 28. 23:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
19/f
2016. nov. 28. 23:13
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő.. Én mondjuk nem szeretem ha túl hosszú de azt se ha túl vastag.. Mert 1 nem kellemes amikor bele másznak a méhszájamba. 2 az se kellemes amikor szét feszíti a vaginám mert annyira vastag hogy alig fér be! Ez a metélt nem metélt kérdés felesleges. Jelenlegi párom metélve van egészségügyi probléma miatt.. Igazából higiénia szempontból jobb de egy nem metélt péniszt is lehet élvezni.. Szóval no para ;)
2016. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
küldhetsz :)
2016. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vastagsag fontos. A hossz tenyleg nem igazan. De ha a pasi "tudja hasznalni", akkor az meg mindig elonyt jelent a vastagsaggal vagy a hosszusaggal szemben. Ugyanis talalkoztam mar olyannal, aki hiaba volt megaldva meretessel, de nem tudta hasznalni, es igy nem volt elvezheto.

Viszont vekonyabbal es nem olyan hosszuval(az a 14cm) is tud nagyon elvezetes lenni, de csak ha ertenek hozza.


Korulmetelt vagy nem, meg nem lattam eloben korulmeteltet, de nekem teljesen mindegy lenne.

2016. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem unjátok még??
2016. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem is 14 centi, és őszintén, nem érdekel... a páromat se zavarja ... Ilyen hülye dolgokon meg ne törd a fejed, hogy melyik a fontosabb ... ha oda kerül a sor, hidd el ez lesz a legkisebb gondod, hogy mekkora. Üdv! 18/f
2016. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mar boven tul vagyok azon hogy hasznalhassam.Volt mar par alkalmi plusz egy hosszantarto kapcsolatom is volt.De egyszeruen nemtudom elhinni,hogy ez tenyleg elvezheto.Sajnos kisebbsegi komplexusom van azthiszem :D en csak velemenyekre voltam kivancsi.:) A valaszoalt koszonom.:)
2016. nov. 29. 16:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. Nem kell rosszul érezd magad. A technikai sokal fontosabb, nem a mérettektől élvezünk hatalmasat. Bár is én nem. Nekem elég ha 3 cm. Beteszem a vékony ujjamat. Elég 1 is. És egetrengngető orgazmusom van! Nem a méret lényeg, hanem a technika! Az hogy körülmetelt,hat nekem nem túl szimpatikus. De ez aztán tényleg mindegy. 18/l
2016. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia, ide is küldhetsz képet :)
2016. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a korrekt valaszokat,szivesen latom a tovabbi kritikakat is!:)
2016. dec. 6. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!