Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mesélnétek? Milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek? Milyen volt az első passzívként?

Figyelt kérdés

Milyen volt passzív fiúként átélnetek az első behatolást?

Milyen volt szopni,milyen volt az íze?

Kort írnátok mikor volt az első?


2017. márc. 19. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem meleg, hanem biszex vagyok, de az első farok bennem kicsit meglepő volt, kicsit fájt a behatolás, a srác nem sokat vacakolt az előkészítéssel, tágítással. De amikor már benn volt, élveztem. Élveztem, amikor megremegett bennem a másik farka, majd a teljes tárat belém engedte. Engem a kíváncsiság vezérelt, hogy milyen lehet, sz*pni akkor már sz*ptam, és sz*pattam, így, mert egy parkban voltunk nem érdekelt engem sem nagyon az előkészület. Nem bántam meg, hogy engedtem akkor a csábításnak.
2017. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi még jöhetnek a válaszok! :D
2017. márc. 19. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg nem volt semmi,de mar nagyon varom az elsot😏17/f
2017. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bi vagyok és nagyon szeretek szopni és amikor dugnak, főleg ha nagy pénisz mozog bennem. :)

Az első 22 évesen kicsit fura volt, de nem fájt, a partnerem egyből tövig nyomta, de könnyen tágulok.

Szopáshoz viszont max az átlagost szeretem, a nagytól megfájdul az állkapcsom, ha sokáig kell szopni. Az eddigi partnereimnek nagyrészt fincsi volt a spermája. 1-2 keserű volt, nem volt annyira gáz, de azokat nem nyeltem le.

30/f/bi

2017. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első megdugásom nagyon jó volt. Egy kicsit ittas voltam, de nem voltam részeg, el voltam lazulva. Annyira ekveztem, hogy azóta nem tudok leszokni róla
2017. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 13 évesen volt és rettenetesen izgultam de a tőlem jóval idősebb partnerem elképesztő profi volt, minden percét imádtam. Uni vagyok.

17/f

2017. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Először fájt egy kicsit, de aztán nagyon jó érzés volt, amikor elkezdett mozogni bennen a méretes szerszám. Szopni nagyon szeretek, még eddig senki nem panaszkodott a technikámra :) általába véve én szeretem az ízét, de néha tud keserű is lenni a dolog. 20 évesen volt az első és te se bánod meg, ha kipróbálod :)
2017. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fartez ***** válasza:
100%

Én 20 éves voltam az első alkalomnál. Tulajdonképpen az első meleg élményem is volt. Teljesen passzív voltam. Úgy értem, hogy nagyon izgultam és nem is mertem semmit csinálni. Aznap kétszer is meg lettem dugva, és meghatározó élmény volt. Nekem nem volt fájdalmas a behatolás, és rettenetesen élveztem. Talán ezért is maradtam meg a passzív szerepnél.

Első szopásom csak következő partneremnél volt. Kellemes volt az élmény is, meg az íz is. Le is nyeltem, és finom volt. Azóta is szeretem.

2017. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem történt meg, de jó lenne :/ 20F
2017. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jó élmény volt nagyon. Pedig a páromnak jóval nagyobb és vastagabb farka volt, mint nekem, úgyhogy a mérettől is tartottam kicsit előzetesen, de egész könnyen belém hatolt végül. Amikor pedig elkezdett mozogni bennem, azaz dugni rendesen, az tényleg utánozhatatlan érzés. Elég csak annyit mondanom szerintem, hogy kettőnk közül én mentem el először. Pedig ő is élvezte természetesen nagyon, látszott rajta. :)
2017. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!