Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akiknek spontán volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek spontán volt az első szex, hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Buliban, vagy hol ismerkedtetek meg? Előtte izgattátok magatokat popsiba? Fájdalmas volt?

2017. márc. 12. 18:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Buliban voltam, hullarészegre itatott egy férfi, felajánlotta hogy hazavisz, csak ugye őhozzá vitt. Az esti aktusra nem is emlékszem. 20/f
2017. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vasútállomás wc-jében először átdugta a farkát az elválasztó panelen levő lyukon,aztán átjött....
2017. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Házi buliban ismertem meg.

csak olyan ottalvós estére készültünk,mert az már volt párszor.

tudjátok csak 7végén,nehogy másnap elsumákoljam a sulit.


rettentő sokat beszélgettünk,amúgy is szoktunk de akkor még annál is többet.

lefeküdtünk,sok sok smárolás,elősször bugyin keresztűl simizett,aztán alányult,és is az övébe,megkérdezte,hogy mehet e az ujja? én igenet mondtam.nemsokára a bugyim lekerült.

elősszőr csak 1ujjal csinálta,aztán 2,3. elég sokáig,én a fűtyijét simiztem.aztán abba hagytuk csokolozást,és ő úgy nézettrám,én csak bólitottam.

akkor bedugta és qrvára fájt,de elég lassan csinálta és ovatosan (simán azt hittemvolna hogy nem szűz) ha nem élvezel 2perc alatt.utána tovább smároltunk.és végül elaludtunk.

2017. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 homoszexuális kategória....
2017. márc. 14. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Vízi táborban egy kenuba kerültünk. Mi vittük a kaját a kenu középen, így nem volt harmadik. Minden csónakhoz van egy sátor, az egy csónakban evezők egy sátorban alszanak. A srác akivel egy csónakba kerültem a második napon megsajnált, mert kikészültem a fél napos evezéstől, és megmasszírozta a vállam, hátam. Annyira, hogy nem mertem a hasonfekvésből megfordulni. Észrevehette, mert alámnyúlt, és mikor kiderült, hogy áll a farkam, hanyatt fordított...


Egy sátor meg annyit hangszigetel, mint egy szúnyogháló. Szóval semmit. Másnap mindenki pajkosan mosolygott rám a reggelinél...

2017. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

3 vagyok.

Bocs az valamiért nem vettem észre.

2017. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapimon volt,.. fájt?? Dehogyis fájt hiszen őrülten egymásra voltunk pörögve, minden csupa szexnedv volt és orgazmumus.
2017. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!