Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen gyakran van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen gyakran van olyan, hogy a párotok visszautasítja a szexet?

Figyelt kérdés

Szóval hogy hiába próbálkoztok, semmit nem akar csinálni. Kézzel se, semmi. Meg inkább én se nyúljak hozzá. Ölelés, csók, együttalvás van, de pl közös fürdés sincs.

Aggódom, mert másfél hete ez van és eddig sose volt ilyen. Ja és nem csaltam meg és nem is veszekedtünk, egyszer csak "nem volt kedve". Vagy ez normális dolog néha? Mit csináljak?



2017. febr. 26. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az együtt fürdés nagyon alap dolog. Egyébként meg komunikáj, kérdez, lehet valamin megsértődött, vagy valami egyéb baja van amiről magától (még) nem mer szólni, szóval kérdez és hallgass.
2017. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha normális ha fáradt vagy ilyesmi. Nálunk hónapok óta ez megy. Fürdünk együtt,meg napközben megölelget,vagy megpuszil,de amint eljön az este és befekszek mellé és közeledek mindig elutasít. Még sokszor azt se hagyja ,hogy lesz*pjam... pedig tudom,hogy nem csal meg,szóval nem az a probléma,hogy máshol elégül ki. És hiába beszélek vele,kb addig tart.
2017. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen, de nálunk a fő gond inkább az, hogy én sokkal sürűbben igényelném a szexet, mint ő.. Úgyhogy néha, amikor ellenkezik, akkor például simán csak elkezdem szopni és olyankor már nem mondja azt, hogy inkább mégse. :P
2017. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét nem nagy idő,nekem is vannak ilyen időszakaim,hogy egyszerűen nem vagyok formában.Ettől még szeretem a párom persze.Ha ölelés,csók van,akkor nem lehet komoly,lehet egy kis stessz vagy kissebb zűr a suliban/munkahelyen vagy a családban.Ilyesmiről nem tudsz?Mennyi idősek vagytok egyébként.
2017. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Most megnyugodtam.

Amúgy 21 évesek vagyunk mindketten. Lehet, hogy az egyetem miatt van, ez a félév elég fontos... mondjuk a szex szerintem pont segítene a stressz kezelésében.

2017. febr. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!