Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek a szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek a szüzesség elvesztése mennyire fontos/ nem fontos személlyel sikerült?

Figyelt kérdés
Szeretném már én is elveszíteni mind aktív, mint passzív részen, de nem tudom, hogy milyen lelki nyomot hagyna ha csak egy társkeresőtől ismert alkalmival történne. Gondolom ez emberfüggő is, ki mennyire véli fontosnak az első személyt akivel lefekszik, de meghallgatnék személyes tapasztalatokat vagy véleményeket.
2017. febr. 19. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Bennem nem hagyott lelki nyomot...

Ha arra vártam volna, hogy úgy történjen meg, ahogyan elképzeltem, akkor még most is szűz lennék. A magyar homok jó része (a társkeresőkön) elképesztően nagy kretén, így bármiféle elvárást támasztani velük szemben nevetséges. Persze ez engem is minősít.


Mindegy, szerintem nem túl fontos. Mert csak egy aktus. A lényeg az, hogy bízz meg benne, védekezzetek, esetleg legyen teszt. Ne csak úgy rögtön menj bele 5 perc után, ismerd meg.

De ilyen disney mesedélután felesleges gyártani köré. Plána nem lesz maradandó meg túl emlékezetes.

2017. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
*pláne
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia szempontból fontos az első mert az összes többire ki fog hatni, de az is fontos hogy kerüld az alkalmi partnereket mert a fagyi úgy is vissza nyal. Tudok olyanokat akik ilyen miatt nem tudnak stabil kapcsolatott kiepiteni. Privátban tudok mesélni de így röviden, nem az a lényeg hogy gyorsan elveszisd mert a sima értelmetlen szex nem is annyira jó, sőt magadnak is jobban tudod csinalni, az érzelem dús szex az ami mindent uberel.
2017. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Ismeretlen ferfivel tortent tarskeresorol. Nem mely nyom 15/f
2017. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos lehet. Én vártam egy ideig, majd végül társkeresős pasassal találkoztam, oral volt. Elment a dolog. De én ürességet éreztem, nem elégedettséget. Utána hagytam az egészet kb 1 évig... Az anal részt már a barátommal csináltam. Az már nem volt üres. ;)
2017. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!