Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos. Lehetek terhes? Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos. Lehetek terhes? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már millió ilyen kérdést láttatok meg minden,de ha enyém másabb..szűz vagyok/voltam..16éves lány vagyok..a barátom 18éves és szűz volt ő is..Közösen ismertük fel egymást,közösen tapasztaltunk mindent..tegnap lefeküdtünk (13óra körül)..úgy történt,hogy vagy nem voltam eléggé felizgatva,vagy stresszeltem,de rettentő szűk voltam,és a pénisze csak olyan 3-4 cm-t ment belém..de azis nagyon fájt..ő viszont elélvezett ennyitől is a gumiba,de akkor nem volt bennem a pénisze..utána még megpróbálta úgy belémtenni,hogy a gumiba belevolt élvezve..de fájt,szóval ráhagytuk..a gumi nemvolt kiszakadva se semmi..és pont tegnap múlt el a menstruációm is,azért is feküdtünk le,meg nagyon de nagyon kívántuk egymást..6hónapja vagyunk együtt..ma venni akartam sürgősségi fogamzásgátlót,de úgy voltam vele,hogyha nem jött belém,akkor minek adjak ki 7-8 ezret..de ha meg belém került,terhes leszek..

Szerintetek az vagyok ?

a ,,szex'' után popsitörlővel megtörölgettem a hüvelyemkörül is magam,meg belül is..



2014. jún. 11. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szegény lány.. :D Mitől lennél terhes? :D Tudod hogy működik egyáltalán a gyereknemzés?
2014. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat,ha hülyeségnek tűnik a kérdésem,csak mivel első volt,igy nagyon túlparálom..
2014. jún. 11. 13:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha jól értem, akkor alig tudta betenni a péniszét, azt is gumiba, de elélvezett. Mivel védekeztetek így én nem látok esélyt arra, hogy terhes legyél.

De legközelebb javaslom, hogy ha már annyira kívánjátok egymást akkor szánjatok kellő időt az előjátékra, fedezzétek fel egymás testét a kezeitekkel, szátokkal, hogy kellőképpen felizgulj és benedvesedj.

Nem véletlenül előjáték a neve, fontos szerepet játszik a szexben, megadja az alapot a könnyed és élvezetes behatoláshoz és nem mellékesen fájdalommentesen :)

2014. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben! Legközelebb sokkal több időt fordítunk az előjátékra !:) Remélem tényleg nem vagyok terhes,mert nagyon megijedtem..Köszönöm!:)
2014. jún. 11. 13:41
 5/16 anonim ***** válasza:
ha a srác eddig rendesen előjátékozott volna ebbe a fél évbe nem lenne ezzel problémád hogy nagyon szűk lenne.. Mondjuk ha nedves is netalán, akkor is ha annyira izgulsz úgy össze tudod húzni a hüvelyizmokat, hogy az életbe nem megy oda be semmi.. lazítsd el magad, a barátod meg kérd meg hogy izgasson fel rendesen..
2014. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben!!:) Akkor nem lehetek terhes?
2014. jún. 11. 13:44
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ha nem ment vissza a barátod pénisze kicsire akkor tuti nem lehetsz. :D
2014. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es..hogy érted?:):o
2014. jún. 11. 13:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha visszamegy kicsire akkor az óvszer nem tart már és kifolyhat akár.. De mivel, ha visszamegy kicsire akkor meg beléd se tudja rendesen rakni, szóval ne parázz.. XD
2014. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az a baj még,most juott eszembe,hogy az elején a gumit rosszul tettük fel..fordítva..de addig nem jött belém..csak levette és felraktuk a jó irányből..nagyon kezdők vagyunk..és akkor nem kerülhetett már bele előváladék?! Most nagyon befájdult a hasam hogy ez eszembe jutott...Ugye nem vagyok az??

Most nagyon félek

2014. jún. 11. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!