Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SZERINTETEK TERHES VAGYOK?...

Ziluukaa kérdése:

SZERINTETEK TERHES VAGYOK? VAGY LEHETEK AZ?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és először szeretkeztem a barátommal, már 8 hónaposak vagyunk és szeretem. Nagyon féltem mert sok mindent olvastam ezzel kapcsolatban.. Tehát a kérdés az lenne h terhes lehetek e..? Mint mondtam először csináltuk gumi nélkül, spontán történt nem is terveztük, nagyon fájt és majdnem sírtam is.. De a lényeg h gumi nélkül csináltuk.. Felelőtlennek érzem magam és bűntudatot érzek.. Mielött Elment kivette és még várt is mert érezte h jönni fog.. Úgy olvastam h a Férfiak előváladékával is teherbe eshetek mivel abban is van sperma.. Hülyének érzem magam

és ma megkellett volna jönnie.. :(

Kérek minden olyan embert aki erre konkrét valaszt tudd írni az Tegye meg..


2014. máj. 6. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz
2014. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyel egy esemeny utani tablettat
2014. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Rékcsi ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes, nagyon buta és felelőtlen döntés volt, vegyél terhességi tesztet mindenképpen!

16/L

2014. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Bokorugró válasza:

Lehetsz, de inkább vegyél egy tesztet (bár személy szerint úgy gondolom, hogy kur va nagy pechednek kell lenni, hogy az előváladéktól teherbe ess). Nem vagy hülye, legközelebb védekezzetek :)


24/f

2014. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Az előváladéktól is teherbe lehet esni, még ha kicsi esély is van rá. Hány napja szeretkeztetek?


Nem csodálkozom azon, hogy felelőtlennek érzed magad, már csak azért is, mert akármilyen tapasztalt férfi is lenne ilyen téren párod, nem jó ötlet arra bízni magadat, hogy van annyi önuralma egy ilyen helyzetben, hogy 100 % biztonsággal sikerül a megszakított közösülés.


Remélem, hogy szerencsétek volt, és gondolom, hogy ezek után felelősségteljesebbek lesztek, és gondoskodtok biztonságos fogamzásgátlásról.

2014. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes.

Most, hogy így leírva te is olvastad, gondolom rájöttél, hogy ez semmin sem változtat. Lehetsz terhes. Helyes, hogy felelőtlennek érzed magad, ne csináld védekezés nélkül, ha nem akarsz gyereket. Két lehetőséged van, esemény utáni tabletta, vagy imádkozás, esetleg ezek kombinációja, két hét múlva pedig terhességi teszt.

2014. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Szidást vártam mert itt folyamatosan ezt látom.. de akkor is irtam h megbizonyodjak erről és ha sokan hasonló véleményt irnak akkor nyilván abban van valami... És igen ezek után sokkal jobban oda fogok figyelni ezekre a dolgokra!!!!
2014. máj. 6. 21:28
 8/21 anonim válasza:
Figyi, legalább megtanultad a leckét, ha meg bekaptad a horgot és lesz egy kisbabád ^^
2014. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ez vasárnap délután történt..
2014. máj. 6. 21:36
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Én 3. barátnőmmel is szeretkeztem gumi nélkül És ráadásul egymás után többször is és még sem lett terhes egyik sem.
2014. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!