Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SZERINTETEK TERHES VAGYOK?...

Ziluukaa kérdése:

SZERINTETEK TERHES VAGYOK? VAGY LEHETEK AZ?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és először szeretkeztem a barátommal, már 8 hónaposak vagyunk és szeretem. Nagyon féltem mert sok mindent olvastam ezzel kapcsolatban.. Tehát a kérdés az lenne h terhes lehetek e..? Mint mondtam először csináltuk gumi nélkül, spontán történt nem is terveztük, nagyon fájt és majdnem sírtam is.. De a lényeg h gumi nélkül csináltuk.. Felelőtlennek érzem magam és bűntudatot érzek.. Mielött Elment kivette és még várt is mert érezte h jönni fog.. Úgy olvastam h a Férfiak előváladékával is teherbe eshetek mivel abban is van sperma.. Hülyének érzem magam

és ma megkellett volna jönnie.. :(

Kérek minden olyan embert aki erre konkrét valaszt tudd írni az Tegye meg..


2014. máj. 6. 20:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mindig kivetted ?? Van itt olyan nő aki úgy esett teherbe h nem vedekezted de időben kivette a pasi????
2014. máj. 6. 22:26
 12/21 Melcsii29 válasza:
13%

Pontosan egy hónapja voltam ugyanabban a helyzetben mint te..nagyon paráztam,de az esemény utáni tablettát a csak a 3.napon tudtam megvenni..azert vettem egyet a biztonság kedvéért de még a doki is azt mondta hogy szinte fölösleges..nagyon kicsi az esélye annak hogy így teherbe ess..ma csináltam azert egy terhességi tesztet,negatív lett!!;) no para! Azert a biztonság kedvéért csinálj majd te is egy tesztet..de legalább egy hónapot várj,hogy biztosat mutasson! Egyébként meg a barátnőmék már vagy 3 hónapja mindig gumi nélkül csináljak!:D a srác mindig időben kiveszi..ennyi..az előváladék olyan kis mennyiségben tartalmaz "cuccot" hogy nagyon kevés az esélye annak hogy teherbe ess.! Nyugii! Bármi van irj nyugodtan! Tudom mit érzel..a mai napig paráztam hogy terhes vagyok-e...:/

20/l

2014. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kérek minden olyan embert aki erre konkrét valaszt tudd írni az Tegye meg..


Olyan nincs.

2014. máj. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Dionsyia ***** válasza:
Hányadik napján történt a ciklusnak? ha pont a közepén,azaz a legutolsó menzeszed első napjától számított 12-16 nap akkor könnyen lehet.. más esetben nem valószínű.De mivel fiatal vagy és még elég fogékony a szervezeted, egy-egy nagyobb orgazmusra vagy más megrázóbb eseményre is tud egy soron kívül peteérést produkálni, oszt pislogás lesz... és igen van egy barátnőm aki így lett terhes... ők sajna pont a ciklusa közepén, peteéréskor csinálták így és megszívta... mondjuk ott a dokik is hülyék voltak, azt mondtál semmit nem lehet tenni, meg kell várni megjön -e vagy sem.. ahelyett hogy adtak volna neki eseményutánit....
2014. máj. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez vasárnap történt és kedden kellett volna megjönnie.. :/ ilyenkor mennyi a valószínűsége?
2014. máj. 7. 05:31
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Mindig kivettem! Nem volt egyszer sem hogy a csaj mondta volna hogy baj van. Pedig volt olyan hogy egymás után vagy 6-7 szer meg dugtam.
2014. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Terhessègi tesztet mèg feleslegesen vennèl! Szerintem nem vagy terges! Amikor abbahagytam a f.gàtlót, mi is így vèdekeztünk! Amikor nem szedtem egyàltalàn, akkor is! szàmtalanszor szeretkeztünk így ès soha semmi baj nem volt! Nyugodj meg! Mindenkèpp menj el nögyógyàszhoz, ö biztosra meg fog nyugtatni tèged ès ír majd fel fogamzàsgàtlòt!
2014. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
mára már biztos megjött...
2014. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
még nem jött meg.. ha a héten nem fog akkor csinálok egy tesztet, aztán majd kiderül, remélem a jobbakat. És bízom benne hogy csak késik
2014. máj. 12. 11:13
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, csak az idegesség miatt csúszott *.* :D
2014. jún. 10. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!