Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1 hete lefeküdtem a barátommal elsőnek,előtte ment el a menstruációm és nagyon erősen véreztem.nem használtunk óvszert de a barátom ráélvezett a combomra és nagyon félek,hogy terhes vagyok..amúgy még másnap is véreztem meg egész hajnalba.ha belém ment a sperma kijött a vérrel?

2014. márc. 25. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjuk ott hogy miért nehéz gumit használni? nincs rá pénz? akkor nem kell szexelni ha húzott volna gumit most nem kéne aggódnod hogyuristen lehete kterhes?

Ez nem csak a fiú felelőssége neked meg se szabadna engedni hogy anélkül betegye!

2014. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

felrakta de le is vette,mert nem volt neki kényelmes.

viszont azt nem tudom,hogy belém élvezett-e..

2014. márc. 25. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És neked kényelmes lesz a terhesség? Ennyi aggyal komolyan, minek kellett dugni? Most már nagy lánynak érzed magad, mi? Menőnek? Akkor is nagy lánynak kell magad érezni, ha két hét múlva kiderül, hogy terhes vagy! Csak gratulálni tudok, semmi felelősségtudat nincs benned, meg is fogod érdemelni, ha teherbe esel, csak azt a szegény gyereket sajnálom már előre, mert ha megszülöd, ha nem, mindenképpen rossz sorsa lesz. Szégyelld magad, meg a felelőtlen, éretlen barátodat is. Ha nem kényelmes az óvszer, akkor szedjél tablettát...
2014. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a nagyon hasznos választ!sokat segítettél vele.

esetleg valaki tud értelmes választ adni?

2014. márc. 25. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nesze itt az értelmes válaszod: nem csak attól lehetsz terhes, ha beléd élvez, hanem attól is, ha csak egy picit bedugja, ugyanis az előváladékban is van spermium, ami megtermékenyítheti a petesejtet. Ennek kicsi esélye van, de nem lehetetlen, szóval nem kell csodálkozni, ha teherbe esel. Legközelebb védekezzetek, vagy inkább akasszátok fel magatokat.
2014. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rékcsi ***** válasza:
100%

Már bocs, de erre nem lehet normális választ adni, mert teljesen egyértelmű h a védekezés nélküli szex=lehetséges terhesség. Vegyél terhességi tesztet, és ha legközelebb szexeltek akkor tessék védekezni!!!

16/L

2014. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es: azért jó látni, hogy vannak még olyan 16 évesek, akik tisztában vannak ezekkel a dolgokkal! :)
2014. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Hallod pont ebbe a helyzetbe vagyok én is!! :D

Nekem is első volt, én is napokig véreztem, nálunk is úgy volt hogy először óvszerban utána levette.. csak nálam a hasamra élvezett.

Én is pont most akartam kiírni a kérdést, mert eléggé félek. De az is 100% hogy többször nem fogom neki megengedni.. felelőtlenek voltunk de már túl késő hogy megbánjuk..

Majd írd le hogy te hogy jártál, drukkolok hogy nálatok se legyen semmi baj! :/


19/L

2014. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindketten szüzek voltatok vagy csak te? Ha volt korábbi kapcsolata a fiúnak(és akkor sem használt óvszert) nem csak a terhességtől kell ilyenkor félni,hanem attól is hogy valami komoly fertőzést benyalsz.Egy terhességet meg lehet szakítani de egy olyan betegséget mint az AIDS már nem!Gondolkodj egy kicsit.És buta vagy,hogy hagytad a barátodnak azt hogy levegye a gumit.
2014. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!