Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos. Lehetek terhes? Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos. Lehetek terhes? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már millió ilyen kérdést láttatok meg minden,de ha enyém másabb..szűz vagyok/voltam..16éves lány vagyok..a barátom 18éves és szűz volt ő is..Közösen ismertük fel egymást,közösen tapasztaltunk mindent..tegnap lefeküdtünk (13óra körül)..úgy történt,hogy vagy nem voltam eléggé felizgatva,vagy stresszeltem,de rettentő szűk voltam,és a pénisze csak olyan 3-4 cm-t ment belém..de azis nagyon fájt..ő viszont elélvezett ennyitől is a gumiba,de akkor nem volt bennem a pénisze..utána még megpróbálta úgy belémtenni,hogy a gumiba belevolt élvezve..de fájt,szóval ráhagytuk..a gumi nemvolt kiszakadva se semmi..és pont tegnap múlt el a menstruációm is,azért is feküdtünk le,meg nagyon de nagyon kívántuk egymást..6hónapja vagyunk együtt..ma venni akartam sürgősségi fogamzásgátlót,de úgy voltam vele,hogyha nem jött belém,akkor minek adjak ki 7-8 ezret..de ha meg belém került,terhes leszek..

Szerintetek az vagyok ?

a ,,szex'' után popsitörlővel megtörölgettem a hüvelyemkörül is magam,meg belül is..



2014. jún. 11. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

N parázz már, mi a franctól lehetnél terhes???

Nem vagy az, nyugi. Legközelebb tanulmányozzátok át, hogyan is kell használni a gumit. AZtán hagyjatok időt arra, hogy ellazulj. Elsőre mindig van bénázás, de bele fogtok jönni.

2014. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,hogy megnyugtattál/megnyugtattatok!!:)
2014. jún. 11. 14:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem sanszos, hogy terhes vagy... de mint tudjuk, az előváladékban lehet spermium.. magyarul bármekkora kezdő vagy, hogy a fenébe lehetsz olyan buta, hogy megfordítod? Akkor új kell. Mi is egymásnak voltunk az elsők, mégis volt ennyi eszünk. Plusz, azért elolvastam a neten, hogy a gumi arra van, hogy védjen... ja, meg azt is, hogy ha már beleélvezett, ne dugdossa vissza, mert ha sikerült volna, kifolyhatott volna. Ilyen gyerekek szexelnek... Hát kapom a röhögőgörcsöt... Hova lett a világ?
2014. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Istenem..Nemtudok megnyugodni..Hogy lehettünk ilyen bénák..Nagyon remélem,hogy nem vagyok az..16 évesen nem szeretnék terhes lenni..:'(
2014. jún. 11. 20:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy az. Egyébként ha komoly a dolog, akkor beszéld meg anyukáddal, hogy szeretnél fogamzásgátlót szedni. :)
2014. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nyugi egyáltalán nem vagy terhes!:)
2014. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!