Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként falusi postásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként falusi postásnak elmerjek menni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem hol kapcsolódik össze ez a két dolog.
2017. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, csak ne kezdj ki minden férfi klienseddel. Plussz ha tudják rólad, hogy meleg vagy, legyen nálad önvédelmi fegyver.
2017. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy meleg vagy, bármilyen munkakörben dolgozhatsz, amihez van szakképesítésed.
2017. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3# Mondjuk ha postásnak megy, oda egy mezei érettségivel is túlképzettnek számít


Egyébként ha nem tudják, akkor okés, ha meg tudják, akkor tényleg, tanuld meg az utálóktól megvédeni magad

2017. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, tudják-e rólad.

Ha nem tudják, akkor semmi gond nincs.

Ha tudják, akkor valóban fennáll a veszélye, hogy bizonyos emberek bánthatnak. Ugyanakkor egyfajta misszió is lehet, hiszen postásként az adott településrészen minden emberrel találkozni fogsz. S ha látják azt, hogy jé, ez egy meleg fiú, mégis rendesen kihozza a nyugdíjat, nem lop el belőle, ráadásul normálisan is viselkedik és még el is lehet vele beszélgetni, akkor máris óriási dolgot tettél a magad elfogadása terén, de óriási dolgot tettél a meleg társadalomnak is, hiszen egy normális viselkedésű meleg ha nyíltan felvállalja magát, az többet ér mint bármennyi meleg egyesület.

2017. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4: teljesen igazad van, de én általásságban igyekeztem szólni.
2017. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

#5 nagyon jót írtál!!!

Kaptál egy zöld jelet tőlem.

Köszi, hogy ilyen értelmes vagy.

2017. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szembe kell nézned a tényekkel, én voltam postás kisvárosban, és több környékbeli postán is megfordultam, és mindig ment a dolgozók kibeszélése, mindig épp az volt a fõ téma aki nem volt jelen. Mert hiába nagy komák András és Elemér, ha épp András szabadságon van akkor akkor Elemér és Béla lesznek örök barátok, és kibeszélnek mindent Andrásról. Ezt csak úgy tudod elkerülni ha nem osztod meg senkivel a privát dolgaidat, magánéletedet ne ott éld a postán stb. Amúgy meg minden csoda három napig tart, a rád osztott körzetben lévõ emberek megszokják az új postást viszonylag hamar, ki elõbb ki utóbb, sokan meg vastagon sz*rnak rá ki a postás.
2017. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolso! Volt ra precedens, hogy kikezdett veled valaki?
2017. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem kezdett ki velem a munkahelyen, de a körzetben voltak magányos hölgyek akik ki akartak kezdeni velem
2017. febr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!