Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek kényszer homoszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek kényszer homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy a börtönökben igen. De vajon vannak-e olyan homoszexuálisok, akik azért lettek azok, mert az ellenkező nemnél nem tudtak elérni semmit, ezért kénytelenek voltak a saját nemük felé fordulni?
2017. febr. 12. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Igen
2017. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kéne kénytelennek lenni a saját nem felé fordulni, ha az ellenkezőnél nem tud elérni valaki semmit?
2017. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
A melegeknél az elvárás magasabb. Ha egy pasi a nőknél nem tud semmit elérni, a melegeknél se. :D
2017. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem léteznek. Kényszerből max a börtönökben, vagy olyan helyen szexelnek, ahol hosszú ideig vannak összezárva férfiak.

Attól senki nem lesz meleg, mert az ellenkező nemnél sikertelen volt.

Ilyen erővel akkor egy melegből is válhat heteró, ha mondjuk más melegekkel nem volt szerencséje, s akkor a lányokkal próbálkozna.

2017. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát én ismertem egy lányt, aki leszbikus volt néhány évig. Aztán meg érdekes módon hetero lett. Nem értettem a dolgot, ezért rákérdeztem, és meglepően őszintén válaszolt. Arról volt szó, hogy a lány szűz volt még. Próbálkozott férfiakkal, de azok nagyon bénák voltak, és fájdalmat okoztak neki az első próbálkozásoknál. Viszont szexuális igénye meg volt, ezért fordult a nők felé, mert ott megkaphatta a gyönyört defloráció nélkül.


Akkor ő melyik kategória?

2017. febr. 12. 18:35
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy lehet. Én hetero voltam, de amikor kiengedtek az intézetbből, nem volt hová mennem, és megjelent egy "jóakaróm"
2017. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényszerből csinálja, attól még nem lesz homoszexuális, szerintem. Ha van rá hajlama, akkor fordulhat a saját neme felé, de ez nem kényszer. A lány akiről írsz, simán csak biszexuális volt.
2017. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nem külső kényszer, hanem rákényszerülés miatt. A lány, akiről írtam, büszke leszbikus volt, pride egyik arca, közéleti szerepet is vállalt, egy időben tele volt vele a sajtó. Folyton szidalmazta a férfiakat. Most meg csont hetero, el sem tudja képzelni, hogy nővel legyen. Tehát itt én arra gondolok, hogy a szexuális kielégítetlenség vihet-e valakit arra, hogy bár nincs rá hajlama, saját neménél próbálkozzon. Mint a börtönökben.
2017. febr. 12. 18:44
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Állítólag van az faszi, akinek vmi 30 centis dákója van és azért lett homár, mert ők jobban bírják ezt a méretet.
2017. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát itt én arra gondolok, hogy a szexuális kielégítetlenség vihet-e valakit arra, hogy bár nincs rá hajlama, saját neménél próbálkozzon"


Szerintem nem. A csajszi nem "csont hetero", ha előtte élvezte a nőkkel való együttlétet.

2017. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!