Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan/honnan lehet észrevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/honnan lehet észrevenni, ha a párom meleg?

Figyelt kérdés

Elég speciális a kérdés,de szívesen várom ,,megtévesztett/becsapott" barátnők, meleg férfiak válaszát,akik valaha megpróbálták a ,,látszatot fenntartani",de előbb vagy utóbb kiderült az igazság.

Furán hangzik,de van egy ,,melegradarom",egyszerűen megérzem nők -és férfiak esetében is,ha valami ,,más".

Sajnos a párommal kapcsolatban (ő:23/F) is ez az megérzésem. A kapcsolatunk lassan 1,5éve tart. Részemről ez az első komoly kapcsolatom,neki a második (de kb. 13 éves kora óta érdeklődik a lányok iránt,gimi alatt is barátnői voltak.). Mégis a kisugárzásában,testfelépítésében,személyiségében ezt érzem. A szex nagyon jó vele,figyelmes,de elég ritkán van időnk(egyetemisták vagyunk) és az utóbbi időben forszírozza az anális szexet is. (Bár ez önmagában nem mérvadó.)

Nagyon szeretem,közösen tervezzük a jövőt,de félek,hogy csak ,,alibi barátnő" vagyok :(

Milyen jelekből láthatom,ha esetleg a másik nem iránt érdeklődik?



2017. jan. 23. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy van rá hajlama? Milyen jelekre gondolsz még a testfelépítésén meg személyiségén kívül?

Csak azért, mert én meg többször jártam úgy, hogy azt hiszem egy adott fickó meleg. Nem nyávogtak vagy ilyesmi, csak olyan nem férfiasnak tűntek nekem, gondoltam azért, mert biztos csak nem kürtöli világgá meg minden. Aztán úgy is kezeltem őket, kb. mint a gyerekeket, akikkel értelemszerűen nincs köztünk egy hangyányi szexuális feszülség sem (tehát nem mint más férfiakat, ahol tudom, hogy azért csak ffi és nő vagyunk egymás szemében). Na és többnél azt vettem észre, h érdeklődik irántam mint nő iránt, vagy rám is nyomult.

Úgyhogy eléggé meglepő volt és arra jöttem rá, hogy ezt nehéz megmondani valakiről. (Főleg úgy, hogy vannak tök férfiasnak látszó homoszexuális illetők is.)

2017. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

"többször jártam úgy, hogy azt hiszem"

*hittem

2017. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják előttem. Sok a rossz sztereotípia a témában, ezért van rengeteg ember, akit melegnek bélyegeznek, miközben nem az.
2017. jan. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha te férfi vagy, akkor nagy valószínűséggel meleg a párod. Ha nő vagy, akkor nem.
2017. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmes és jó is vele a szex, akkor valószínűtlen a biszexualitás, de ha mégis, akkor könyveld el univerzális érdeklődésűnek.
2017. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem max bi. Én elkezdenék szexuális fantáziákat felhozni, bevinni az ágyba, és szép lassan (tényleg lassan) olyan fantáziák felé terelni a témát, mint hármas szex mondjuk extra pasival (tetszene e neki, miszerint választana ő, mi izgatná ebben), másokat meglesni (mit nézne meg), felcsatolhatós dolgok vagy bármi hasonló.

De merészebb témák is feljöhetnek, mint "te nem próbálnád ki egyszer milyen egy másik pasival, mert én kíváncsi vagyok milyen egy másik nővel" vagy "ha választani kellene akkor aktív vagy passzív szerepet tudnál elképzelni, és miért?"

2017. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Olyan nincs, hogy melegradar, én melegként se tudom eldönteni valakiről biztosan, hogy meleg-e és nem is ismerek senki ilyesmit aki ezt tévedés nélkül meg tudná mondani.
2017. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Az első válaszoló kérdésére:

Nagyon sokszor feljön,hogy bizonyos fiúkat az ismerősi körünkből helyesnek tartok-e (pl. Ezt múltkor lényegében szex után kérdezte) illetve,ha iszik,olyankor számomra fura lesz a barátaival (ezt csak képekről láttam ill. Egy barátja ,,poénból" megkérdezte Tőle,hogy meleg-e. Lényegében odafekszik a lábuk és ágyékuk közelébe)

Nagyon stílusosan öltözködik,szép,finom vonásai vannak,ad magára,sokat igazgatja a haját.

Sohasem láttam még,hogy megnézett volna más nőket (bár ez betudható annak,hogy nem bunkó :D),de a könyvtárban észrevettem egy srácot,aki szerintem meleg.( A barátomon pedig észrevettem,hogy lopva rápillantott többször is).

Emellett nagyon popo/análpárti és az egyik ismerősének poénból egy melegbárba rendezte a szülinapját (őszintén szólva már ezt is furcsálltam) és mondta,hogy milyen feszélyezve érezte magát azon a helyen. Illetve a családjukban van egy vállaltan meleg férfi.

Lehet,hogy csak be akarom mesélni magamnak,hogy...de tényleg elbizonytalanodtam :(

2017. jan. 24. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Engem nagyon lesokkolt mikor megtudtam hogy a barátom meleg. Pedig úgytudtam hogy addig nem b*zis amíg a heréink nem érnek össze. (sajnálom.)
2017. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha itt vagy még, elárulod, hogy végül mi kiderült ki a barátodról, ha egyáltalán kiderült valami?
2022. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!