Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szigeten vannak melegek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szigeten vannak melegek? Hogyan lehet észrevenni őket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szigeten???
2012. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Állandóan kacsintgatnak.
2012. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Koncentrikus körök vannak rajtuk meg 1 kereszt is.Sőt láttam már olyat is ahol ezen ábrán számok is voltak.
2012. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly voltunk, és nézegettük a térképet..láttam, hogy 'mirror club' (vagy valami ilyesmi), mondom hm, ez érdekes hely lehet, biztos ilyen torzítós tükrök vannak, stb.. : D Megkérdeztünk egy információs lányt, aki elmondta, hogy hol van és hozzátette, hogy 'mondjuk nem biztos, hogy ez jó nektek, ez ilyen meleg klub'. : D (A barátommal voltam.)

Szóval ebből kiindulva igen, biztosan vannak, csak menj a megfelelő helyre. : D

2012. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Legyezik magukat! :-)
2012. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Igen, minden évben van ott egy LMBT sátor :)

http://www.youtube.com/watch?v=s1mUT1DGi2M

- íme egy tavalyi videó :)

2012. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, hogy értelmes választ is kapj:

Én már többször voltam a Szigeten. Mindig csak napijegyet veszek, de rendszeresen ellátogatok a fesztiválra, mert szeretem. A Sziget Fesztiválon van a Magic Mirror sátor, erre gondol az egyik fönt hozzászóló illető, itt németül és angolul vannak filmek (tudom, mert a neten nézegetem a Sziget Programot), lehet, hogy ez azt jelenti, hogy elsősorban ilyen nyelvűek? De nem biztos. A Szigeten amúgy is a legtöbb külföldi, ebből nem lehet kiindulni.

Nem tudom, hogy most is van-e, de egy időben volt Gay Marrige sátor is (vagy helyette??!!).

Hogy hogy lehet őket észrevenni? Ha itt ruházatra vagy bármire gondolsz, akkor ez alapján sehogy. A Szigeten mindenki részeg, és bulizik. Ha látsz egy pasit parókában, aganccsal a fején, vagy sörös dobozokba "öltöztetve", netán rózsaszín hajjal, az semmit sem jelent, egyszerűen csak azt, hogy már pár napja kint vannak, és rájuk férne egy kis kijózanodás.

Maximum arról veheted észre őket, ha vállalják, másról nem. Egyszer láttam a földön csókolózni két pasit. na, erről veheted észre őket.


Egy kérdés: ha vannak, akkor nem akarsz kimenni? mert ez elég butaság. Vagy magad is az vagy? Mert akkor meg meg fogod őket találni. Bár magyarokkal egyik esetben sem valószínű, hogy találkozol, inkább hollandok, angolok, franciák úgy általában a látogatók. Azért magyarok is vannak, csak nem olyan általános.

2012. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az értelmest nem sértésnek szántam, csak bizonytalannak tűnt egy-kettő, persze voltak jók is.
2012. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!