Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet észrevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni a melegeket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát van akin látszik, vagy ha direkt olyan helyre mész ahol vannak, pl melegbárok. Ott biztos észreveszed őket. :D
2016. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2016. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de simán a való életbe :D
2016. aug. 18. 23:59
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Pl. különösen ad a külsejére, esetleg nőiesebb a viselkedése, a kéztartása, gesztikulációja. De teljesen biztosan nem lehet megállapítani ezekből, mert vannak olyan hetero férfiak is, akiket elsőre melegnek lehetne nézni. Úgyhogy tényleg a legbiztosabb megoldás a melegbár. :D
2016. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

A passzív felet könnyebb felismerni. Szűk nadrág, amikor áll akkor esetleg csipőjét kidobja, a hajat olyan lányosan igazitja meg, beszéde furcsább. Emellett, ha odaszólsz nekik, 99%, h nem fog verekedni stb.


Az aktiv, olyan mint a többi férfi, nem lehet észrevenni, ha csak nem tudod róla, h az. Ezek már agresszivabbak.

2016. aug. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz valamelyikőjükkel, és az elmondja!
2016. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

hőkamerával


am van akiről lerí, hogy meleg és van akiről nem is gondolnád...nem mindenki pakolja ki a másságát szerencsére...


23F

2016. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja nem veszed észre. Sokszor a legférfiasabb pasik a melegek :-D Ismerek ilyeneket.
2016. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én elmondtam a barátaimnak akkor csak lestek hogy: tényleg? Nem mondod?!

Nem is gondolták volna rólam. Nem vagyok se az a full férfias, de egyáltalán nem vagyok lányos, viszont kedves és segítőkész, udvarias. Magyarán egy teljesen normális srác vagyok.


Attól hogy valaki meleg, az nem jelenti egyből azt hogy lányosan viselkedik/öltözik, affektál. Ne általánosítsunk.


25f meleg

2016. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Én például nem szoktam affektálni bár elég lányos a viselkedésem és a fenekemet is nagyon riszállom ha nem figyelek oda. Mondjuk ez az egész annak is betudható, hogy 2 nővérem van és akaratlanul is eltanultam a mozdulataikat/viselkedésüket.A hajam pedig csak a fejem tetején hosszú és gyakran dobálom. Én nem tudom elképzelni, hogy ne dobáljam a hajam :D


19/Feminin/Passzív

2016. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!