Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg férfi ha megöregszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg férfi ha megöregszik ki lesz a családja? Vagy egy meleg férfinak mik lehetnek az életcéljai, ha nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés

33 éves meleg férfi vagyok. Külföldön élek. Azt veszem észre, hogy élek magamnak egy kényelmes életet, amiben elértem sokmindent, ami a konfort zónámhoz kell, kiegynsúlyozott párkapcsolat, stabil munka, lakás, auto, sportok, hobbik, egyesületek, barátok, sok ismerős, utazások. De mégis azt érzem, hogy az élet valahogy csak elmegy mellettem, mert hiába osztom meg másokkal, valahogy mégsem érzem tőle jól magam. Azon kívül, hogy küzdök a mindennapi anyagi igényeim kielégítés miatt, nem érzem lelkileg elégedettnek magam. Elértem sok mindent, de valahogy most már minden lépcsőfok után úgy érzem, hogy szuper, de hova fog ez valójában vezetni. Ha az életem végéfelé érek, és visszatekintek, akkor ki fog meglátogatni ha nincsenek gyerekeim. Testvéreim gyerekei talán, de egyenlőre ők nem is léteznek.


Persze lehet majd egy fiatalabb barátom, aki majd gondoskodik rólam, de a tapasztalat azt mutatja, hogy sok idősebb meleg ha elveszíti a párját akivel leélte az életet, mondjuk halál miatt, akkor utána egyedül él. És mivel gyerekei meg nincsenek, tényleg egyedül van. Tag vagyok egy meleg táncegyesületben többek között, van több idősebb tag is, pár hetente vannak programok. Meg más meleg más közösségekben is mozogtam már, szóval van pár tapasztalatom, hogy más idősebb melegeket hogyan töltik el az idejüket. Találkozgatnak az ismerőseikkel, de igazából azt látom, hogy valójában mind magányos. Főleg ha a Karácsony jön.


Szóval ti mit kezdenétek magatokkal melegként, hogy ne legyetek magányosak öreg korotokra? Illetve mit kezdjen magával az ember 33 évesen mikor mindenki megházasodik, és "elveszíti"/leéptíi az addig kapcsolatait, mert gyerekek születnek abban a korban?


Gondoltam már arra, hogy valami szociális munkára kéne elköteleznem magam, de megmondom őszíntén, ez nem biztos, hogy nekem való. Nem akarok eszmék, ideák vagy izmusok mögé bújva csoportokat alapítani.



2017. jan. 13. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó,mik vannak:)
2017. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
86%
Látom régi kérdés, de pl én simán "örökbe" fogadnak egy idős meleg apukát. Sajnos a sajátommal 0 a kapcsolat, és hiányzik egy apa pedig már 33 vagyok. Ugratnám, bohockodnánk, néha sütnék sütit vagy elmennènk kirándulni. Kitaglalnánk az élet nagy dolgait és rommá fenyegethetné a pici lánya udvarlóit. Passzolok milyen egy apa lánya kapcsolat, de jó lenne megismerni.
2019. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!