Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normalis ha emiatt buntudatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha emiatt buntudatom van?

Figyelt kérdés
Igazabol egy normalis gyerek voltam 1 evvel ezelott, aztan kozepsuliba kerultem es elkezdtem a menobbekkel baratkozni. Draga ruhakba kezdtem jarni a hajam is tokeletes. Es tisztaba vagyok vele hogy helyes az arcom. Viszont az elmult egy evbe szet szolariumoztam magam, es lett egy legjobb baratom aki belevitt a drogba. Eloszot csak hetvegente diszkokba, de utana mar napi szinten toltuk iskolaba is. Meg a biszexualis temakat is kiprobaltam vele. Nagyon buntudatom van ezek miatt, hogy ezeket muveltem az elmult egy evben. Hogyan tudnek tullepni ezeken? A drogrol is elg nehez lejonnom.

2016. dec. 31. 03:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj szakorvost fel keresni ,szerintem. 21/N
2016. dec. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Drog helyett cigizz az oldja a sresszt .

Hétvégén menj el diák melora, nincs időd majd drogozni , csak próbáld ki .

És nézd meg hogy halnak meg drogba, seggbe baszva , hát csúnya halál.

2016. dec. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy bűntudatod van, igen.

Nagyképű vagy, "tisztában vagy" azzal, hogy helyes az arcod. Elmondom neked, hogy a helyesség / szépség egy relatív dolog, mert mindenkinek más az ízlése. Nyilván van aki helyesnek tart téged, de vannak olyanok is, akik bottal sem nyúlnának hozzád.

Nem beszélve arról, hogy a túlzott páváskodás sem vezet jóra. Ha azt az energiát (és pénzt) amit az ilyen fölösleges dolgokra fordítasz, mint a drága ruhák meg a szolárium, valami értelmesebb dologra fordítanád, máris jobb lenne az életed.

Szerintem úgy tudnál túllépni, hogy lekötnéd az energiáidat. Keress valami diákmunkát és próbálj a tanulással foglalkozni. Hidd el, ha ledolgozol egy gyárban 8 órát, vagy éppen végig szórólapozod a fél várost, utána nem lesz kedved a hajaddal páváskodni, hétvégén pedig annak fogsz örülni, ha otthon pihenhetsz. :D

Ezt a haverodat pedig próbáld hanyagolni, mert ő visz bele téged a rosszba. A "biszexuális témák"-at pedig ne vele csináld, nehogy elkapj tőle valami betegséget, keress inkább egy normálisabb fiút.

2016. dec. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, de az elso lepes, hogy felismerted. Igy mar lehet tenni ellene. En zoldet hasznaltam jo ideig, es ahhoz kepest h azt mondjak nem lehet raszokni, elegge tud hianyozni az erzes utana. Uresseget ereztem sokaig. Am en mar rendben vagyok, normal cigizes segitett, de mar azt is meg tudom allni. Akaratero kerdese. A kinezet ellenere meg viselkedhetsz rendesen, alazatosan. Nekem ezek beváltak. Sok sikert. 17f
2016. dec. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
NE a biszexualitás miatt legyen bűntudatot, hanem a drog miatt
2016. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

pontosan miért számít hogy mit csináltál ?


tehát értem ez alatt hogy ezt csináltad, ok, rendben van.. most nem ezt csinalod, rendben van... és kész.

Idő kerekét nem tudod vissza tekergetni, annyit tudsz hogy volt egy ilyen időszakod most meg nincs..

2016. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a szolit sem javaslom.
2016. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Drog a legdurvább itt. A biszexualitás az egy olyan dolog ha tetszett, élvezd és csináld, ha nem akkor nem.

Drogról nehéz lesz lejönni, fokozatosan tudsz róla lejönni csak, de mint mondták szakember bevonása sokat segítene.

2016. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem vették észre? Ha pesti vagy szívesen találkozom veled, de amúgy irány egy elvonó és esetleg egy iskola csere se lenne rossz, hogy ne legyen meg a közeg, ami vissza tud rántani.
2016. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt, utolso igen pesti vagyok enis szivesen talalkozom veled
2016. dec. 31. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!