Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is Karácsony fele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is Karácsony fele jobban lenne igényetek egy simogatós, bújós, ölelkezős szexpartnerre?

Figyelt kérdés
Alapba szeretem ezeket, de most úgy valahogy nagyon lenne kedvem, de sajnos a többség erre nem nyitott. Ti hogy álltok ezzel? Úgy általában is igénylitek? Csak mert nekem pl fura, hogy sokan nem.

2016. dec. 17. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet kapcsolat kéne nem szexpartner?

én amúgy igen, nagyon bújós, ölelgetős, puszilgatós vagyok

2016. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 teencurious ***** válasza:
100%

Ismerős a szituáció, neked is kapcsolatra van szükséged. :)

18/passzív

2016. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell párkapcsolatot keresni, akkor mindig van aki hozzád bújik. :3
2016. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy fix haver lenne az igazi, ha már így belementünk :) Csak kb mindenki csak mondja... De amíg még egy alkalmiba se fér simogatás, bújás, ölelés sokaknak bele, addig nehéz ezt elképzelni... Mindneki cska beszél a kapcsoaltról, de mégse....
2016. dec. 18. 00:28
 5/7 petike30 ***** válasza:
100%
Szia aszért mer sokan meg tervezik a kapcsolatot mint te is most nem megtervezni kell hannem megismerni egymást ez nem 1 nap nem 1 hét ez több idö honap vagy több ez a kapcsolat és nem az hogy figyu en komolyat keresek
2016. dec. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 petike30 ***** válasza:
100%
Serintem mindenki keres barid nekem nem kell mert van de a karácsony nem barátrol szol
2016. dec. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár én nem (csak) 'szexpartnernek' hívnám. :D

16/F

2016. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!