Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Utálja a kis pasim a focit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálja a kis pasim a focit, mit tegyek? Elegem van már, nem érti meg hogy ez több mint egy sport, ez egy afféle nemzeti kommunikációs nyelv, valami ami összeköt és reményt ad nekünk. Hogy szerettessem meg vele? 19f

Figyelt kérdés
multkor feleelt hangon beszélt velem hogy hagyjam békén mert utlja. nem tudom hogylehet ezt utálni, lehet raumatizáldott valamiért? help?
2016. dec. 2. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Elegem van már, nem érti meg hogy ez több mint egy sport" Szerintem neki meg abból van elege, hogy te meg nem fogod fel ésszel, hogy őt meg nem érdekli. Inkább fogadd el őt olyannak, amilyen...


Egyébként én is utálom a focit, és nem, nem több, mint egy sport, ez is egy sport a sok közül. Sőt bátran állíthatom, hogy nem is a legizgalmasabb sportok egyike.

2016. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Viva Atlético Madrid:)))

Engem nem zavarna, ha a parom utalja a focit. Csak lenne mar. :/ 17f/m

2016. dec. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom felfogni h mi a jó a fociban. Az én párom is bele van őrülve de hála istennek békén is hagy vele. Azt leszámítva ha ők játszottak de azt még szívesen meghallgatom 2 percben :D egyébként meg azt szoktam mondani h fusson a labda után a kutya, ne az ember :D ez a nyári EB ez meg kikészített.....
2016. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, reményt ad a foci? Mire? A villanyszámka befizetésére? Vagy ebben az országban minden szuper mert azt mondjuj rá, nemzeti?
2016. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!