Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Utálja a kis pasim a focit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálja a kis pasim a focit, mit tegyek? Elegem van már, nem érti meg hogy ez több mint egy sport, ez egy afféle nemzeti kommunikációs nyelv, valami ami összeköt és reményt ad nekünk. Hogy szerettessem meg vele? 19f

Figyelt kérdés
multkor feleelt hangon beszélt velem hogy hagyjam békén mert utlja. nem tudom hogylehet ezt utálni, lehet raumatizáldott valamiért? help?
2016. dec. 2. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű a helyesírásod!
2016. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer utálja akkor utálja.

Ne akard megváltoztatni!!

(Amúgy én se értem mit lehet szeretni a fociban. Mármint nézni hogy játszanak az emberek)

2016. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 teencurious ***** válasza:
100%
Fogad el úgy ahogy van. Biztosan ő is szeret olyan dolgokat csinálni amit te nem. Mégsem hántorgatja ezt fel neked, szóval te sem tedd!
2016. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tul van ez dimenzionalva focimanias fuhrerunk miatt.
2016. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Foci engem sem érdekel. Emberek kergetnek egy labdát, mindegyiknek a labda kell, aztán mikor már megszerezték elrúgják a pic.ába xD

Engem az sem érdekel ha valaki viszont szereti. Ő dolga. De a múltkor az eb miatt őrjöngtek, autósok közé dobáltak füstölőt, sörösdobozt és az egész forgalmat úgymond terrorizálták a szurkolók, busz se tudott menni mert ott üvöltöttek az úton a busz előtt mint valami állatok, rendőr ilyenkor persze lóku.it nem csinált.. Ne ez az ami engem rettentően zavar. Lehet(ne) normálisan is szurkolni

2016. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A foci nem tobb mint egy sport, a foci csak egy sport.

Ne akard megvaltoztatni, ha nemszereti akkor nemszereti es pont. Nemlehet megszerettetni ha egyszer utalja, hagyd szegenyt had legyen onmaga. Egyebkent ense szeretemba focit xd nemertem milyen kommunikacios nyelvrol beszelsz.. Ulni a teve elott es vedelni a sirt es kiabalna ha bemegy a labda a kapuba es akkoris ha nem.

2016. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Én sem szeretem, de volt pár meccs, amit élmény volt megtekinteni: 99-es BL döntő, 98-as vb argentin-angol, 2004-ben a görög-francia, idén a portugál magyar...


Csak kár hogy ritkán adódik ilyen csemege, amit a lelkes drukkerek kivételével más is élvez.


Ha egy ilyet látna, akkor lehet hogy nem zárkózna el olyan mereven!

2016. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom, valaki jól benyelte a kormánypropagandát.
2016. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. ki kell hogy ábrándítsalak, a melegek nagy többségét nem érdekli a foci, szóval inkább a pasid háborodhatna fel azon, amiért te focirajongó vagy.


Egyébként pedig nem kell vele megszerettetni, őt nem érdekli és kész.

Ahogy látom, te tényleg nagyon beleéled magad, mert szerinted a foci "reményt ad nekünk". Mégis mihez? :D Attól hogy órákon át nézem, ahogyan emberek elrúgják a labdát majd utánaszaladnak, attól milyen reményem lesz? Több lesz a fizetésem? Egészségesebb leszek? Helyreállnak az emberi kapcsolataim?


A nemzeti összetartozást én is fontosnak tartom, de azt sokkal kulturáltabb és értelmesebb módokon is ki lehet fejezni illetve ápolni.


Lényeg ami lényeg: a pasid fogadja el, hogy te szereted a focit, te viszont fogadd el, hogy őt nem érdekli, és ennyi.

2016. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy ilyet látna, akkor lehet hogy nem zárkózna el olyan mereven!"

Engem tök nem érdekel a foci, tehát ha valakivel leülnék és megnéznék egyet az általad felsorolt meccsek közül sem valószínű, hogy megszeretném. Hogy miért? Egyszerű: mert nem tudom értékelni, illetve nem tudom, hogy mi számít szép rúgásnak, stb...

2016. dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!