Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes melegek miért csinálják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes melegek miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Társkeresőn, ha szexet keresnek, ha találkoznak és szexelnek egy pasival, utána első alkalom után letiltják őket és megszakítják vele a kapcsolatot. Ennek mi értelme van? Az ilyennek az a lényeg, hogy minél több pasival legyen, de csak egyszer?

2016. nov. 19. 18:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Akkor is undorító, az ilyen ki tudja hány pasival volt..


Akkor sem értem. Ha van egy jó pasi, vele csak jó lehet szex szerintem. Fiúk között nincsenek olyan problémák szex téren, mint a heteroknál. Nekem legalábbis minden szexpartneremmel élvezetes volt. De nemtudom ennek mi lehet az oka, hogy mindig más kell, az ilyenbe hány pasi fordulhatott már meg?

2016. nov. 19. 23:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, hogy nekem volt anno egy kalandom egy sráccal, aki nagyon tetszett, de aztán amikor megtörtént hogy lefeküdtünk, valahogy mégsem volt olyan jó... nagyon vadul szeretkezett, sőt inkább durván.. és az orális része se olyan volt ahogy képzeltem, nem ízlett valahogy a szerszáma, nagyon erősen sós volt az íze. Végül nem lett több alkalom belőle, néha neten beszélünk még, de eddig még valahogy nem volt szívem megmondani neki, hogy nem akarok tőle többet... nem akartam letiltani, pedig lehet az lett volna az egyszerűbb, mert így én rágódok, ő meg szenved, hogy valami miatt soha nem jön össze a tali... =)
2016. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig hiába jó, simán lehet rossz vele a szeretkezés
2016. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben az őszinteség a legjobb. Én tuti megmondanám, hogy mi a baj, jobb, minthogy hagyom rágódni.
2016. nov. 20. 10:48
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 12-es írta, lehet hogy xar volt a sex. Akármilyen okból.
2016. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem meg ezt soha. Legalább írja meg. Ennyi becsület legyen. Igaz én még így csak 2x jártam. Mások megmondták vagy tudod jött a most nem érek rá szöveg, aztán így nem kerestem később őket. Én a rendszeres fix szexhaver híve vagyok. Kényelmesebb az, de sajna 4-5 tali után mindenki ilyen lesz, mint írtad. Aztán persze van aki 1 év után újra előkerül :D
2016. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!