Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem értik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem értik hogy a fenéklyukat nem közösülésre találták ki, és a melegek csinálják?

Figyelt kérdés
Akkor már mindegy lenne ha pasival csinálnák...

2015. jún. 28. 23:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%
Van, amelyik férfi megérti. Nem, ha csak a melegek csinálnák, akkor nem tetted volna föl ezt a kérdést. Egyébként, akkor már a melegekbe nem kötsz bele? Neked meg szerintem az lehetne mindegy, hogy ki hogy szexel, amíg legalábbis nem veled, nem sok közöd van hozzá... (Y)
2015. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi van, én se vagyok análpárti.

Valahogy nem vonz, hogy avval kakil az imádott leányzó.

2015. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
A száj sem szopásra és nyalásra lett kitalálva, ennyi erőből...
2015. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 opened paradise ***** válasza:
86%

Ez a te véleményed.

És mindeközben sok lány magától kéri.

Van ez így.

2015. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Onnantól már csak 1 lépés a biszexualitás.


3-as tudom.Nem is szeretem.

2015. jún. 28. 23:58
 6/46 anonim ***** válasza:
83%

Te egy fafasz vagy egy fapuna vagy ;)

Ki ne szeretné hogy kinyalják vagy leszopják?

Ha nem élsz szexuális életet akkor inkább maradj csendben és húzd vissza magad :D

2015. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Két ember privát dolga. Ebbe aztán senkinek semmilyen beleszólása sem lehet. De, hogy tiszta vizet öntsek a pohárba: marhára köze sincs a biszexualitáshoz. Ugyanis a nőre gerjedsz be, és nem csak a segglyukára. Egy dolog, hogy oda helyezed be neki. :D
2015. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező. Én is ki akartam írni ezt a kérdést. Megtetted helyettem. Köszönöm. Már kirugtam néhány magát heterónak gondoló hoki bajnokot a hátsó szándékai miatt és még engem gyaláznak hogy homi vagyok
2015. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nem 100%-ig hetero aki az análra gerjed.
2015. jún. 29. 00:10
 10/46 anonim ***** válasza:
90%
én megértem és sosem erőltetném. de ha a csaj benne van akkor ki nem hagynám. én abban a hitben élek hogy egyszer élünk hát próbálj ki mindent amit csak kipróbálhatsz.
2015. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!