Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes melegek miért csinálják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes melegek miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Társkeresőn, ha szexet keresnek, ha találkoznak és szexelnek egy pasival, utána első alkalom után letiltják őket és megszakítják vele a kapcsolatot. Ennek mi értelme van? Az ilyennek az a lényeg, hogy minél több pasival legyen, de csak egyszer?

2016. nov. 19. 18:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem értem a logikát.
2016. nov. 19. 18:46
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom félnek a felelősségtől, ill. hogy a srác, akivel együtt voltakk, majd vmi többet akar (barátságot, még több szexet, kapcsolatot, stb.).. ezt tudom csak kilogikázni belőle. Amúgy ritka gyáva és paraszt egy módja a dolgok intézésének..
2016. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem értem meg.. Ha jó volt a szex vele, akkor minek dobja? Kevesen akarnak kapcsolatot, de ha meg ő nem akar, akkor meg kellene neki mondani nem? Nem az, hogy rögtön tiltja..
2016. nov. 19. 18:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem volt j vele a szex, vagy fél hogy keresni fogja az illető, vagy mit tudom én. De tényleg tahó módon intézik a dolgokat.
2016. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ha valaki nem tetszik, azzal nem kell lefeküdni. Aki meg bejön olyannal hogy lehet rossz a szex? Ilyen nincs szerintem. Ah nem értem ezt.:D
2016. nov. 19. 19:09
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy egyszer csak kopogtass nála azzal, hogy terh... Ja nem
2016. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Aki meg bejön olyannal hogy lehet rossz a szex? Ilyen nincs szerintem. Ah nem értem ezt.:D"


Kérdező, hidd el, hogy a jó szex nem (csak) azon múlik, hogy bejön-e a partner. :D De ez nem változtat azon, hogy az általad leírt viselkedés, az gáz..

2016. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
valszeg nem akarja hogy keresd többet. de én ilyet sose csináltam szal nem tudom. ha egyszeri szex is volt, max leépítettem a kapcsolatot de nem tűntem el
2016. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

kérdező én meg azt nem értem te mit nem értesz :D

attól mert egy pali bejön(szexpartner keresésnél azért ez alap)az nem garancia arra, hogy jó is az ágyban :p

2016. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ember attól érzi magát teljesnek ha sok emberrel dughat, kb tárgyiasítót prédák vannak, a probléma, hogy ez csak pillanatnyi dolog, és mindig más kell nekik.
2016. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!