Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, milyen eszközzel sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen eszközzel sikerült a leghatásosabban megmasszíroznotok a prosztatátokat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, amikor saját magatoknak csináltátok. Erre a célra gyártott eszköz volt, vagy egy hétköznapi tárgy? Ha előbbi, akkor milyen márka, milyen típus, milyen árkategória? Ha utóbbi, akkor alakítottatok rajta valamit, vagy csak úgy simán tudtátok erre használni?

2016. nov. 5. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sörösüveg szájával és ez nem vicc. Van két élethű dildóm is, de azokkal sose volt ugyanolyan )nem tudom hogy igazival jobb lenne-e). Persze leszedtem a címkét, mert az elég érdes anyagból van, csak az üveget használtam. Néha azt hittem elvesztem az eszem, még ha orgazmusig nem is vitt el. Mintha egy képzeletbeli falnak nyomott volna, de nagyon jó volt, pezsgett az egész testem :) Biztos azért volt hatásos, mert a sörösüveg szájánál van egy vastagabb rész, és az jó érzés ahogy a prosztatánál megy le-fel. Kissé rontott az élményen hogy mindig arra gondoltam, mikor roppan össze az üveg, vagy történik egyéb baj. Ezért is inkább ajánlanék valami direkt ilyen célra tervezett eszközt, még csak nem is sima dildót, hanem ami kifejezetten prosztatához lett kifejlesztve. De ezeket 20-30 ezer körül árulják.

A hétköznapi tárgyakkal vigyázz! Rájuk nézel, úgy tűnik tök jó és sokszor csak közben derül ki hogy olyan a felülete hogy kész kínszenvedés lesz kihúzni is (jártam így mézestubussal, aminek hatszöges rács volt az oldalán). A kígyóuborka nem rossz ötlet, de ahhoz használnék óvszert. Csak ne egyszerre vedd meg a kettőt:))

2016. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%

Nexus Excel. Nem volt olyan vészes az ára, és nem kellett alakítani rajta semmit, hiszen erre való. Persze kellett egy-két hónap (kb 10 alkalom) mire skerült teljesen rájönnöm hogyan kell használni, és rendes, kéz nélküli orgazmust elérnem vele, úgy hogy se a farkamhoz se a kütyühöz nem is érek hozzá. Ez viszont valami leírhatatlan volt, jó 10 percig tartott egymás után többször, gyakorlatilag nem tudtam uralkodni magamon, nem tudtam hol vagyok, kizökkentem csak az élvezet és a határtalan eufória állapot volt.. utána még vagy egy óráig nem bírtam felkelni az ágyból annyira kimerültem..

Pont emiatt nyugodt körülményeket ajánlok, meg sok türelmet ...

2016. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A Nexus Excel-nek van speciális használati módja? Mi a dolog lényege?
2016. nov. 13. 23:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok infót lehet találni róla a neten, de a lényege hogy az ott lévő izmokkal mozgatod csak. Kézzel nem is nagyon kell hozzányúlni. Speciálisnak speciális, rá kell érezni, meg kell tanulni. De aztán már magától értetődő lesz.
2016. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
VILLANYKÖRTE
2016. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha a baleseti sebészeten leszel egyszer kedves előző hozzászólót, kérdezd meg hány törött villanykörtét kellett kihalászni az összeszabdalt végbélből.
2016. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!