Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy szopjam le a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szopjam le a barátomat, higy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te élvezed, ő is fogja. Ha rágörcsölsz akkor tuti nem lesz jó.
2016. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a szitu ,hogy mèg nem csináltam ilyen ...nem tudom ,hogy lenne jó
2016. okt. 18. 15:42
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
hat vedd be a szadba!
2016. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Esetleg kicait bövebben
2016. okt. 18. 15:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Kicsit
2016. okt. 18. 15:58
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Vedd be a szádba tövig, harapj rá, rágd meg, köpd ki.
2016. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt vld szivesen megcsinalnam
2016. okt. 18. 16:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel hogy cumiz, akkor automatikusan tudni fogod milyen.
2016. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki először kígyó ubival pl hogy neked hogy tetszik meg hogy gyakorolj és ne fogazz ;) én is így gyakoroltam :) 26F
2016. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is lássa rajtad, hogy élvezed, nem kényszerből, vagy muszájból csinálod. (Mondjuk, ha nem élvezed, miért is csinálnád). Ettől ő is még jobban begerjed, még felfokozottabb állapotba kerül. Ne siesd el, ne zavard le 2 perc alatt, szép lassan, mégis intenzíven, érzékien. Sugározd felé, hogy imádod a farkát, imádod kényeztetni és neked is jól esik. Minden egyes pontot nyalogass át rendesen a dákón, csókolgass, puszilgass, a (z e)reakciókból fogod igazán látni, hol és hogy a jó. Néhány tipp: Makk hegye, fitymafék, makk alatti kör körös rész. De gyakorlatilag egyénenként változó. Aztán szép lassan, elkezdheted a szájba vételt is, először finoman lassan, majd kis fokozatokban egyre gyorsabban szophatod a szerszámot. Kézi rásegítést is alkalmazhatsz, sőt, sokat dob a PR-odon :P. És ha gondolod, hallgass Madonnára: Deeper and deeper :D

(Én ha lehet, közben egy kis prosztatamasszázst is bevetek, ha hajlik rá a partner)


Ezek személyes tapasztalatok, nem klisé, de ha tetszik a módszerem, vigyél bele néhány figurát.


Jó szórakozást :D

2016. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!